Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO

facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

Umut Senpaimiz Kuşadası Dojo'da Sınav Yaptı...

28 Ocak 2012 - Aydın Merkez ve Kuşadası Dojolarının kyu sınavlarını Senpaimiz Umut Kösemen yaptı ve sınav sonrası ders verdi. Sınavda başarılı olan tüm aikidokaları kutlar başarılarının devamını dileriz...

Sınav Fotoğrafları İçin Tıklayınız

 

Dan Sınavı Sonrası...

21 Ocak 2012 - İstanbul Erenköy Dojo'da katılmış olduğumuz keyifli antreman ve Özgür Senpaimizin 1.dan sınavı sonrası Senseimiz Mustafa Aygün ve Senpailerimizle akşam yemeğinde beraberdik...

 

Umut Senpaimiz Yudansha Dersinde...

21 Ocak 2012 - Senpaimiz Umut Kösemen İstanbul Erenköy Dojo'da yapılan Yudansha dersine katıldı...

 

İzmir Dojo Lösev İçin El Ele

Sosyal etkinlikleri ile UAO ailesi içerisinde en aktif dojolardan biri olan İZMİR DOJO'muz bir sosyal sorumluluk projesine imza attı !!!.

"İZMİR DOJO LÖSEV İÇİN ELELE" 24 Aralık 2011 Cumartesi günü gerçekleşti. Projemize sadece aikido yapanlar değil aikido yapmayan ama bu işe candan gönül veren ve desteklerini eksik etmeyen ailelerimiz ve arkadaşlarımız da katıldılar.

İZMİR DOJO LÖSEV İÇİN ELELE !

LÖSEV yararına toplanan grubumuz hem bir anı olarak saklayabilecekleri hem de keyifle kullanabilecekleri özel tasarım kupaları alarak yardımda bulundular.

Leziz ikramlarıyla destek veren çocuk aikidosunun değerli anneleri başta olmak üzere tüm duyarlı katılımcılara teşekkür ederiz. "Bir Bağış Bin Hayat" sloganından esinlenerek düzenlediğimiz bu proje ile lösemili çocuklar bu kez "İzmir Aikido Okulu" adına yaptığımız yardımla iyileşmelerini diliyoruz.

İZMİR DOJO LÖSEV İÇİN ELELE !

TÜM FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

24 Aralık 2011 - UAO Ormanı Dikimi Gerçekleşti

Bir zamandır topladığımız paralar sonunda toprağa girdi. UAO Ormanı İstanbul, Kocaeli, Kayseri, Erzurum ve Ankara Dojolardan hem büyük hem de çocuk Aikidoka'nın katılımı ile dikildi. Orman Bakanlığı ile yaptığımız anlaşma gereği dikim tamamlandıktan sonra 5 yıl süre ile kendilerinin bakımı altında olacak. Artık bizim de bir dikili ağacımız ve BİZİM diyebileceğimiz bir ormanımız var. Katkıda bulunan herkese sonsuz teşekkürler ederiz.

Fotoğraflar İçin Tıklayınız

 

Armen & Emirhan Senpailerimiz Kuşadası Dojodaydı...

17-18 Aralık 2011 - Armen ve Emirhan Senpaimizin Kuşadası Dojo'da verdikleri buikiwaza ve taijitsu derslerine İzmir Dojo olarak biz de katıldık... Oldukça keyifli geçen derslerden sonra da tabi ki hep beraberdik... Yedik, içtik, güldük, eğlendik... En kısa zamanda yeniden beraber olabilmek dileğimizle...

Fotoğraflar İçin Tıklayınız

 

Armen & Emirhan Senpailerimiz Bornova Dojodaydı...

16 Aralık 2011 - Organizasyonumuzun en kıdemli eğitmenlerinden Armen Senpaimizin Bornova Dojo'da verdiği ders Emirhan Senpaimizin de katılımıyla oldukça verimli geçti... 

Ders sonrası Bornova'da beraber yemek yedik, eğlendik... 


Fotoğraflar İçin Tıklayınız

 

Web Sitemiz Açıldı

İnternet sitemize hoşgeldiniz.  Yeni web sitemiz 10 Aralık 2011 tarihinden itibaren hizmetinize açılmıştır.
Bugünden itibaren daha detaylı fotoğraf ve haberlere ulaşabileceğiniz bir site yaratmak istedik. İnceleyin ve fikirlerinizi lütfen İLETİŞİM bölümündeki formdan gönderin.

 

Aikido Ustalarının Gösterisi Nefes Kesti

19 Kasım 2011 - Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen ünlü aikidocuların Datça’da gerçekleştirdiği gösteri nefesleri kesti.

Ankara ve İzmir bölgelerinden gelen Türkiye’nin ünlü aikidocuları, Datçalı sporcularla birlikte Datça Kapalı Spor Salonu’nda gösteri müsabakaları yaptı. Aikidocuların çekişmeye sahne olan karşılaşmaları gösteri de olsa büyük bir ilgiyle izlendi. Aikido ustalarının sergilediği birbirinden zor hareketler, izleyicileri büyüledi.

Aydın24 'te yayınlanan haberin tamamı için tıklayınız...

 

Hürşat Senpai İle Ders

18 Kasım 2011 günü Hürşat Senpaimiz ve Ankara dojodan gelen bir grup arkadaşımız ile birlikte Bornova dojomuzda keyifli bir ders gerçekleştirdik. Katılan herkese çok teşekkür ederiz.

Ders Fotoğrafları İçin Tıklayınız

 

Umut Senpai ile KUŞADASI'nda AİKİDO dersi

Umut Senpaimiz 15 Kasım 2011’de Kuşadası dojoyu ziyaret etti .
İzmir Dojo ve Aydın Merkez Dojo’dan da katılımların olduğu derste ve sonrasında keyifli dakikalar yaşandı.

 

Mustafa Aygün'ün Aikido Kitabı

Ülkemizde Aikido hakkında azımsanmayacak sayıda kitap yayınlanmıştır. Yazılan her kitabı, her çalışmayı değerli buluyorum. Uzun süredir üzerinde çalıştığım ve genel olarak hemen her yerde bulunabilecek ansiklopedik bilgiler yerine kendi aikido deneyimimi ön planda tuttuğum kitabım 2011 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıktı.

Kitaptan Örnek Sayfalar İçin Tıklayınız

 

Mustafa AYGÜN Senseimizin Marmaris Seminerindeydik

29-30-31 TEMMUZ 2011 - Mustafa Aygün Senseimizin Marmaris'te düzenlediği 3 günlük seminere katıldık. Marmaris'in mavi sularında düzenlenen tekne gezisi başta olmak üzere birlikte geçirilen her dakika organizasyonumuzdaki birbirinden renkli insanların aikido dışında da birşeyler paylaşmasına vesile oldu.

 

Mustafa AYGÜN Senseimiz Marmaris'te

26-27 ŞUBAT 2011 - Mustafa Aygün Senseimizin Marmaris'te düzenlediği seminerde keyifli anlar yaşandı. Oldukça verimli geçen seminere katılım yüksekti.

Seminer Fotoğraflarının Tamamını Görmek İçin Tıklayınız

 

Wushu Federasyonu'nun düzenlediği seminer için Ankara'daydık...

24 Ocak 2011 - Wushu Federasyonu'nun Ankara'da düzenlediği seminere katıldık. Fotoğraflar İçin Tıklayınız

 

Mustafa AYGÜN Senseimiz Aydın Merkez Dojoda

Senseimizin 18 Aralık 2010 Tarihinde Aydın Merkez Dojoya Yaptığı Ziyaretine Biz de Katıldık...

 

Mustafa Aygün Sensei'miz İzmir Dojo'da...

17 Aralık 2010 - Mustafa Aygün Senseimiz İzmir Dojomuzu ziyaret etti... 

 

Umut Senpaimiz 2. Dan Belgesini Aldı

Senpaimiz Umut Kösemen İstanbul Erenköy dojoyu ziyaret ederek derse katıldı.
Umut Senpai bu ziyaretinde başarılı olduğu 2. Dan sınavının belgesini de Emirhan Senpai’nin elinden aldı. Umut Senpaimizin başarılarının devamını dileriz

 

Hürşat Senpai İle Seminer Ve Kyu Sınavları

16 Ekim 2010 - Dojomuz İzmir bölgesi Kyu sınavına ev sahipliği yaptı. Hürşat Senpai başkanlığındaki sınav ve seminere Ankara ve Aydın bölgesinden de katılımlar oldu.

 

Marmaris Semineri

18 Ağustos 2010 - İzmir dojo olarak Mustafa Aygün Senseimizin düzenlediği seminerdeydik

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2018©