Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO

facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

Youtube Kanalımız açıldı... Abone olmayı unutmayınız :)

United Aikido Organisation Youtube Kanalımız açıldı... Abone olmak için tıklayınız...

Bu kanal Türkiye ve çevre ülkelerde faaliyet gösteren United Aikido Organisation Aikido Okullarının resmi YouTube kanalıdır. Yapılan paylaşımlar UAO'nun yetkisi ve bilgisi ile yapılmakta, tüm farklı bölgelerdeki Dojolar ve ailemizin üyesi Aikidocu arkadaşlarımızın yanı sıra Aikido ile ilgilenen herkes için derslerden , seminerlerden ve gösterilerden kesitler oluşturmaktadır.

 

 

 

2017-03 Dönemi Dan sınavına girebilecekler açıklandı...

19 Ağustos 2017- Eylül ayında yapılacak Dan sınavlarına girebilecek aikido öğrencilerinin isimleri açıklandı. İzmir Aikido Okulu'ndan Dan sınavına giremeye hak kazanan Dilem Kocabıyık ve Ali Mutlu'ya ve diğer tüm aikidokalara başarılar dileriz.

 

Senseimiz Mustafa Aygün Ankara'da Seminer verdi...

Mustafa AYGÜN Sensei,
İzmir, Kayseri, Sakarya, İstanbul, Antalya Dojolarımızdan katılan arkadaşlarımızla birlikte hem keyifli hem dinamik bir Seminer gerçekleştirdi.
Katılan tüm Arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

Umut Senpaimizin her zaman yanındayız...

9 Ağustos 2017 - Limitsiz Spor Temmuz-Ağustos 2017- Sayı 4'te Senpaimiz Umut Kösemen'e de yer verildi.. Haklı mücadelesinde İzmir Aikido Okulu olarak her zaman destekçisiyiz.. 

Detaylı haber için tıklayınız

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Ağustos 2017)

5 Ağustos 2017- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik...  Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz...

 

Bornova Dojo'da bukiwaza dersi...

21 Temmuz 2017- UAO Izmir Aikido Okulu, Hatay bölgesi sorumlusu Ahmet Ufuk Senpai'nin yonetimin de keyifli bir bukiwaza dersi gerceklestirildi.. Katılan herkese teşekkür ederi

 

Hatay Grubumuz ilerliyor...

13 Temmuz 2017- İzmir Aikido Okulu Hatay noktamızda Senpaimiz Ahmet Ufuk önderliğinde çalışmalarına büyük bir özveri ve fedakarlık ile devam ediyor. Bünyesinde kendi siyah kuşak öğrencilerini de yetiştiren okulumuzun çalışmaları düzenli olarak devam etmekte ve teknik seviye de buna bağlı olarak yükselmektedir. Her yaştan öğrencisi bulunan okulumuzda deneme derslerine herkesi bekliyoruz.

 

Atakan Bereket diplomasını törenle teslim aldı...

13 Temmuz 2017 - Atakan Bereket bukiwaza (silahsız teknikler) diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Temmuz 2017)

7 Temmuz  2017- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik...  Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

Hatay Dojo'da silahlı tekniklerde seviye yükseliyor...

10 Haziran 2017- Hatay aikido grubumuzdan Dilem Kocabıyık, Levent Kocabıyık ve Alpay Terazi bukiwaza (silahlı teknikler) diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Hatay Dojo'da diploma töreni yapıldı..

9 Haziran 2017 - İrem Keleşoğlu, Faruk Çubukçu silahsız tekniklerde ve Ali Mutlu silahlı tekniklerde girdikleri sınavda başarılı olup  diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

UAO HOMBU DOJO'DA...

20 Mayıs 2017- United Aikido Organisation Aikikai Hombu Dojo'da antrenmandaydı... Aikido'nun kurucusu Morihei Ueshiba’nın torunu şimdiki Doshu Moriteru Ueshiba ile çalışan grubumuz oldukça keyifli görünüyor..

 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun...

19 Mayıs 2017- 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun...

United Aikido Organisation olarak bu yıl Japonya gezimizde bayramımızı kutluyoruz...

 

Furkan Kadir Erdoğan diplomasını törenle aldı..

14 Mayıs 2017 - Hatay Dojo öğrencilerimizden Furkan Kadir Erdoğan diplomasını törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

UAO: Büyük ailemiz...

14 Mayıs 2017- United Aikido Organisation olarak Mustafa Aygün Senseimizin Budo ile 40. Yıl seminerinde buluştuk.

 

Ayhan Günel diplomasını düzenlenen törenle aldı...

9 Mayıs 2017- Hatay yetişkin grubu öğrencilerimizden Ayhan Günel diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Mayıs 2017)

5 Mayıs 2017- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik...  Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

İzmir Aikido Okulu "Bahara Merhaba" dedi..

30 Nisan 2017- UAO İzmir Aikido Okulu olarak Bahara Merhaba pikniğimizde buluştuk.. Katilan herkese tesekkur ederiz.

 

Ayşen Uluç diplomasını düzenlenen törenle aldı..

16 Nisan 2017- Hatay yetişkin grubu öğrencilerimizden Ayşen Uluç diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz

 

Osman Ünüvar diplomasını düzenlenen törenle aldı.

14 Nisan 2017- Hatay yetişkin grubu öğrencilerimizden Osman Ünüvar diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2018©