Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

YENİ YILDA DA NEŞEMİZ HİÇ BİTMESİN!!!

26 Aralık 2014 - İzmir Aikido Okulu olarak geleneksel hale getirdiğimiz yeni yıla merhaba kutlamalarının biri daha Bornova noktamızda gerçekleşti. Velilerimizin hazırladığı lezzetli ikramlar sürprizlerle birleşince çocuklarımız yeni yılı neşe içerisinde karşıladılar. Emeği geçen ve katılan herkese teşekkür ederiz.

Kutlamadan fotoğraflar için tıklayınız...

 

Ankara'ya gitmişken Senseimizin Semineri Kaçmazdı...

20 Aralık 2014- Wushu Federasyonunun düzenlediği seminer sonrası Senseimiz Mustafa Aygün'ün Ankara Endokan'da verdiği seminere katıldık.. Çok keyifli bir dersti.. Başta Senseimiz olmak üzere katılan herkese teşekkür ederiz.

Mustafa Aygün Sensei Semineri'nden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Wushu Federasyonu'nun Antrenör Vize Semineri'ndeydik...

20 Aralık 2014- Wushu Federasyonu tarafından düzenlenen Antrenör Vize Semineri'ne İzmir Aikido Okulu olarak katıldık. Seminer Hocası Senseimiz Mustafa AYGÜN'dü. Keyifli seminer için kendisine ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Seminerden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Bergama Çocuk Aikidosu Kuşak Töreni yapıldı...

20 Aralık 2014- Bergama çocuk aikidosunda çalışmalarına devam eden Doruk Boza, Can Soylar, Arda Ulusoy, Rüstem Kayra Durgut sarı kuşaklarını ve diplomalarını düzenlenen törenle Serdar Senpailerinin elinden aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz..

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Bornova Aralık 2014 kuşak töreni

19 Aralık 2014 - Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Tamer Aydın yeşil, Emre Ezer ve Mert Yarımay sarı kuşaklarını Umut Kösemen Senpaimizin elinden aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız...

 

İZMİR AİKİDO OKULU MANİSA'daydı..

13 Aralık 2014 - İzmir Aikido Okulu olarak yeni açılan MANİSA AİKİDO OKULU'nu ziyaret ettik.. Oldukça keyifli geçen derse katılan herkese teşekkür ederiz...

Dersten fotoğraflar için tıklayınız.

 

Bornova Çocuk Aikidosu Diploma Heyecanı...

10 Aralık 2014 - Kasım ayı içerisinde girdikleri kuşak sınavlarında başarılı olan öğrencilerimizin diplomaları düzenlenen törenle dağıtıldı. Yiğit Canbolat 8.kyu, Baran Berk, Barkın Özdoğan, Arda Şimşek 9.kyu, Osman Diktepe, Nehir Aşut 10.kyu oldular. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Bu yılın son toplu dersi gerçekleşti...

5 Aralık 2014 -UAO İzmir Aikido Okulu Bornova Dojo'da bu yılın son toplu çalışmasını gerçekleştirdik...Bizimle bu dersi paylaşan herkese teşekkür ediyoruz... Yeni yılda görüşmek üzere :)

 

Bornova Çocuk aikidosu renklenen kuşaklar...

26 Kasım 2014 - Bornova çocuk aikidosunda kasım ayı içerisinde yapılan sınavlarda başarılı olan öğrencilerimiz: Yiğit Canbolat yeşil, Baran Berk, Barkın Özdoğan ve Arda Şimşek turuncu, Nehir Aşut, Osman Diktepe sarı kuşak oldular. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

UNITED AIKIDO ORGANISATION "AIKIDO" KONULU RESIM YARISMASI

Öğrencilerimizin sanat yönünün gelişmesini, hayal güçlerini zenginleştirmelerini, düşünme yeteneklerinin güçlenmesini, yaşama bağlılıklarının artmasını sağlamak ve düşündüklerini biçimsel anlatımla teknik bilgi ve beceriler kazandırmak amacı ile United Aikido Organisation “Çocuk Aikidosu” öğrencilerini kapsayan “AIKIDO" KONULU RESIM YARISMASI düzenlenmiştir.

YARIŞMA KOŞULLARI :
- Konu : Aikido
- Katılım : United Aikido Organisation - Çocuk Aikidosu Öğrencileri

ESERLER İLE İLGİLİ KOŞULLAR :
- Boyut : 50 x 70 cm. boyutlarda olacaktır. (Belirtilen boyutlar dısında gönderilen resimler değerlendirmeya alınmayacaktır.)
- Teknik : Serbest Teknik (Sulu boya, guvaş boya, pastel boya...)
- Bir öğrenci en çok 2 eser ile katilabilecektir.
- Eserlerin daha önce herhangi bir yarışmaya katılmamış ve herhangi bir yerde yayınlanmamış olması gerekmektedir. Ödüle layık görülen eserin özgün olmadığının sonradan anlaşılması halinde ödül iptaltal edilecektir.
- Her katılımcı, eseriyle birlikte kimlik bilgilerinin açıkça yazıldığı (Adı, Soyadı, Okulu, UAO kayıt numarası, dojosu ve adres-telefon) bilgilerini gönderisine ekleyecektir.
- Eserler dojo sorumluları aracılığı ile İzmir Aikido Okulu'na ulastırılacaktır. Son teslim tarihinden sonra ulaşan eserler değerlendirmeye alınmayacaktır.

ÖDÜLLER :
-

JÜRİ :
- Gülfiye Aydoğan (Ressam)
- Virna Mulino (Ressam)

RESİM YARIŞMASI DEĞERLENDİRME VE SERGİLEME TAKVİMİ :
- Eserlerin son teslim tarihi 27 Subat 2015 Cuma saat 17:00'ye kadardi

 

Bornova Çocuk Aikidosu büyüyor...

21 Kasım 2014 - Bornova grubumuzda her geçen gün artan öğrenci sayısı ile dersler daha keyifli...

 

4.Geleneksel Anne-Baba-Çocuk Aikidosu Dersimiz Karşıyaka Dojo'da yapıldı...

20 Kasım 2014 - İzmir Aikido Okulu olarak geleneksel hale getirdiğimiz anne- baba ve çocuk aikidosunun bu yıl 4.sü Karşıyaka Dojo'da gerçekleşti. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Çocuklara sakin olmayı, pratik bir şekilde kendini korumayı öğreten, pozitif bakışı geliştiren ve özgüveni kazanmaya yardımcı olan aikido derslerine bu kez veliler de katıldı. Daha çok denge bozma üzerine çalıştırılan tekniklerde çocukların velilere karşı mücadelesi keyifli anlar yaşattı...

Dersten görüntüler için tıklayınız.

Derste çekilen görüntülerden derlediğimiz video için tıklayınız.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Kasım 2014)

7 Kasım 2014 - Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu Kasım ayı toplu çalışmamız Bornova Dojo'da gerçekleşti...Bizimle bu dersi paylaşan herkese teşekkür ediyoruz...

 

Aiki-Tur 4 İzmir'deydi..

Ankara'daki köklü aikido okullarımızdan UAO Endokan Dojo;her sene düzenlediği AikiTur’un bu sene 4’üncüsünü 25 Ekim – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleştirdi. Son durakları olan İzmir Karşıyaka noktamızda keyifli bir ders yaptık. Hürşat Erbilgin Senseimize ve ekibine teşekkür ediyoruz.

Dersten fotoğraflar için tıklayınız...

 

Armen Sensei Bornova'daydı...

27 Ekim 2014 - Armen Husuman Senseimiz Bornova noktamızı ziyaret etti... KEyifli ders için kendisine ve katılan herkese teşekkür ederiz.

 

AİKİ-TUR 4 İZMİR'E GELİYOR...

Ankara'daki köklü aikido okullarımızdan UAO Endokan Dojo;her sene düzenlediği AikiTur’un bu sene 4’üncüsünü 25 Ekim – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleştirecek...

Sırasıyla Antalya, Fethiye, Marmaris, Datça, Kuşadası ve İzmir Dojoları ziyaret edilecek.

AİKİTUR 4 PROGRAMI:
25 Ekim 2014 Cumartesi Antalya Saat: 18.00-19.00

26 Ekim 2014 Pazar Fethiye Saat: 13.00-14.00
14.00-15.00 (1.Kyu Sınavı)

27 Ekim 2014 Pazartesi Marmaris Saat: 20.30-21.30

28 Ekim 2014 Salı Datça Saat: 18.30-19.30

29 Ekim 2014 Çarşamba Kuşadası Saat: 20.30-21.30

30 Ekim 2014 Perşembe İzmir Karşıyaka Saat: 20.00-21.00

31 Ekim 2014 Cuma Ankara’ya dönüş.

İZMİR'de Ankara Dojomuzdan 5.Dan Hürşat ERBİLGİN tarafından ders verilecek olup, bütün İzmir bölgemizde bulunan okullarımızın derse katılacağı harika bir ders olacak...

 

Karşıyaka'da Çocuk Aikidosu Rengarenk..

Karşıyaka noktamızda girdikleri sınavda başarılı olan öğrencilerimiz kuşaklarına kavuştu... Sarı kuşaktan bir üst kuşağa geçen öğrenciler eski kuşaklarını yeni sahiplerine devrettiler.

Kuşak töreninden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Mercan Reis sarı kuşak diplomasını aldı...

20 Ekim 2014- Çocuk aikidosu derslerine Hatay noktamızda devam eden Mercan Reis Çolak sarı kuşak diplomasını aldı... Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Eğitmenlerimizle Kısır Partisi :)

18 Ekim 2014 - Elif ve Özgür Senpailerin evinde buluşan dojo sorumluları Olgar San'ın çiğ köftesinden tadacaklardı ki toplantı; "acısız çiğ köfte olmaz" denip kısır partisine dönüştü... Olgar Şenergün'ün doğum gününün de kutlandığı partide ailelerimiz de kaynaştı... Bir sonraki parti acaba ne partisi olacak :)

 

Büyüyoruz...

17 Ekim 2014 - Bornova noktamızda yeni başlayanlarla derslerimiz oldukça keyifli...

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2019©