Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

Baran Berk Sarı Kuşak Diplomasını Aldı...

22 Mayıs 2014 - Bornova Dojo çocuk aikidosu öğrencilerimizden Baran Berk sarı kuşak diplomasını törenle aldı.. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz..

 

ÇOCUK AİKİDO ŞENLİĞİ'ndeydik...

17-18 Mayıs 2014- İzmir Aikido Okulu olarak Senseimiz Mustafa Aygün önderliğinde düzenlenen ÇOCUK AİKİDO ŞENLİĞİ'ne katıldık... Senseimizin aikido dersi verdiği şenlikte çuval, halat çekme, yumurta taşıma yarışlarının yanı sıra rengarenk UAO logomuzu da boyadık.... İkinci gün tekne turunda bol bol Marmaris'in mavi sularında yüzdük. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Şenlikten fotoğraflar için tıklayınız.

Doğada yön bulma çalıştayımızdan bir video...

 

7.DAN Pat HENDRİCKS ile Aikido Semineri Kaçmaz!!!

31 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında Sabancı Üniversitesi'nde United Aikido Organisation ev sahipliğinde 7.Dan bir kadın hoca: Pat HENDRİCKS'i ağırlıyoruz. Saito Şihan ile geçen bir ömür ve gerçek bir USTA... Bu seminer kaçmaz..

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Satoyama Mayıs 2014 Koshukai'deydik...

10-11 Mayıs 2014 - UAO İzmir Aikido Okulu olarak Senseimiz Mustafa Aygün önderliğinde gerçekleşen Mayıs ayı koshukai'ye katıldık... UAO 2014-2 dönemi Dan sınavlarının da yapıldığı koshukaide sınava giren Serdar Çetin Senpaimize ve Özgür Öztop Senpaimize de destek verdik. Çok keyifli geçen haftasonunda yanımızda olan herkese teşekkür ediyoruz.

Koshukaiden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Karşıyaka Dojo'da 4 sarı kuşak daha...

12 Mayıs 2014 - Karşıyaka Dojo Çocuk Aikidosunda çalışmalarına düzenli devam eden öğrencilerimiz Deniz Barışcan, İzmir Barışcan, Elif Uslu ve Egemen İşoğlu girdikleri sarı kuşak sınavında kazandıkları kuşaklara yapılan törenle kavuştu. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız

 

Ali Korkut Turuncu Kuşak Diplomasını Aldı...

7 Mayıs 2014 - Bornova Dojo çocuk aikidosu öğrencilerimizden Ali Korkut turuncu kuşak diplomasını Elif Senpaimizden aldı... Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

3.Geleneksel Anne-Baba-Çocuk Aikidosu Dersimiz Bornova Dojo'da yapıldı...

2 Mayıs 2014 - İzmir Aikido Okulu olarak geleneksel hale getirdiğimiz anne- baba ve çocuk aikidosunun bu yıl 3.sü Bornova Dojo'da gerçekleşti. "Aikidoda çocuk olmak" temalı dersimize katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Çocuklara sakin olmayı, pratik bir şekilde kendini korumayı öğreten, pozitif bakışı geliştiren ve özgüveni kazanmaya yardımcı olan aikido derslerine bu kez veliler de katıldı. Daha çok denge bozma üzerine çalıştırılan tekniklerde çocukların velilere karşı mücadelesi keyifli anlar yaşattı...

Dersten görüntüler için tıklayınız.

Derste çekilen görüntülerden derlediğimiz video için tıklayınız.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Mayıs 2014)

2 Mayıs 2014 - UAO bünyesinde bulunan İzmir Aikido Okulumuzun eğitim seviye kalitesini daha iyiye yükseltmek ve dojolar arası kaynaşmayı sağlamak için ; her ayın ilk cuması planlanmış olan dojolar arası çalışma Bornova Dojo'da gerçekleşti. Katılan herkese teşekkür ediyoruz

Dersteki görüntülerden derlenen aiki-filmimiz için tıklayınız..

 

ÇOCUKLARA SORDUK; NEDEN AIKIDO ? :)

İzmir Aikido Okulu çocuk aikidosu öğrencilerimize"NEDEN AİKİDO?" sorusunu yönelttik... Bakın neler anlattılar neler :)

Cevaplardan derlediğimiz videomuzu izlemek için tıklayınız

 

Bornova Dojo'da kuşak ve diploma töreni...

3o Nisan 2014 - Bornova Dojo çocuk aikidosunda Delfin Erürün sarı kuşak diplomasını alırken, Yiğit Canbolat turuncu kuşağını aldı ve Baran Berk'e sarı kuşağını devretti... Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

Törenden fotoğraflar için tıklayınız

 

İzmir Aikido Okulu Piknikte :)

27 Nisan 2014- İzmir Aikido Okulu yetişkin ve çocuk grubu üyeleri, aileleri ile birlikte Çiçekliköy Kirazlı Bahçe Kahvaltı Evi'nde buluştu... Lezzetli bir kahvaltının ardından halat çekme , yumurta taşıma, zıpzıp yarışı yapıldı, körebe,köşe kapmaca oynandı, uçurtmalar uçuruldu... Hepimiz çok eğlendik... Katılan herkese teşekkür ediyoruz...


Pikniğimizden fotoğraflar için tıklayınız.

 

UAO ANTALYA DOJO AÇILIYOR!

UAO Antalya Dojosu 22 Nisan 2014 Salı günü faaliyete başlıyor. İlgilenen arkadaşlar Alp Yavru Senpai ile irtibata geçebilirler. İzmir Aikido Okulu olarak başarılar diliyoruz... Antalya'da da bir yuvamız var artık...

Alp Yavru Senpai İletişim: 0530 765 0535

 

BÜYÜYORUZ....

14 Nisan 2014 - UAO İzmir Aikido Okulu - Karşıyaka Çocuk Aikidosu'nda gün geçtikçe yeni öğrencilerimizle büyüyen bir aile oluyoruz.. WE STAY UNİTED...

 

Yaşasın Siyah Bantlar!!!

11 Nisan 2014- Bornova Dojo'da çocuk aikidosu öğrencilerimizden derslere düzenli devam edenler siyah bantlarını aldılar... Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

Törenden fotoğraflar için tıklayınız..

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Nisan 2014)

4 Nisan 2014 - UAO bünyesinde bulunan İzmir Aikido Okulumuzun eğitim seviye kalitesini daha iyiye yükseltmek ve dojolar arası kaynaşmayı sağlamak amacıyla; her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz dojolar arası toplu çalışma Bornova Dojo'da gerçekti.

Umut Kösemen Senpaimizin ameliyatı dolayısı ile aramızda bulunmayışı geleneğimizi bozmadı, değerli Senpaimiz İlker Kiriş önderliğinde dersimiz yapıldı. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.


Ders görüntüleri ile derlenmiş aikifilm videomuz için tıklayınız. 

 

Delfin sarı, Ali turuncu kuşak oldu...

3 Nisan 2014- Bornova Dojo çocuk aikidosu öğrencilerimizden Ali Korkut turuncu kuşak olurken, sarı kuşağını da Delfin Erürün'e devretti. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Hatay Dojo diploma töreni yapıldı...

29 Mart 2014 - Hatay Dojo çocuk aikidosunda Deniz Karabil turuncu kuşak diplomasını aldı. Uzun süredir derslere sağlık problemi nedeniyle devam edemeyen Mustafa Baykor sarı kuşağını diplomasıyla beraber alırken, aynı zamanda İzmir Aikido Okulu Resim Yarışmasında kazandığı mansiyon ödülünü aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız

 

Hatay Dojo Çocuk Aikidosunda Diploma Töreni

22 Mart 2014 - Hatay Dojo çocuk aikidosunda diploma töreni yapıldı. 2014-02 döneminde kyu sınavında başarılı olan öğrencilerimiz diplomalarını Senpaileri Elif Tavkaya'nın elinden aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Bornova Çocuk Aikidosunda Diploma Töreni Yapıldı...

12 Mart 2014 - Bornova Dojo Çocuk Aikidosunda diploma töreni yapıldı. Diploma alan Ece Zeynep Yurdakul, Oktay Berk Yurdakul, Barkın Efe Özdoğan ve Burçin Ala'yı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

UAO BERGAMA DOJO AÇILIYOR!!!

10 Mart 2014 - United Aikido Organizasyonuna bağlı olarak Ege Bölgemize bir aikido okulumuz daha katılmış oldu:  UAO BERGAMA DOJO!!!

Bergama'da AİKİDO çalışmak isteyenlerin adresi:

UAO BERGAMA DOJO

Yer: FIT-LIFE - Atatürk Bulvarı No:119 Bergama

Gün/Saat: Pazartesi-Çarşamba / 21:00-22:00

İletişim: 0 533 258 57 45 (Serdar Çetin)

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2018©