Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

1.İZMİR AİKİDO OKULU RESİM YARIŞMASI ESERLERİ

İzmir Aikido Okulu olarak düzenlediğimiz 1. İzmir Aikido Okulu Resim Yarışması'nın sonuna geldik. Son katılım tarihi 31 OCAK 2014 olan yarışmamıza gönderilen eserlerin hepsi bizim için aynı değerdedir.

Katılan eserlerimizi içeren sanal galerimiz için tıklayınız.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Dersin ilki yapıldı (Şubat 2014)

7 Şubat 2014 - UAO bünyesinde bulunan İzmir Aikido Okulumuzun eğitim seviye kalitesini daha iyiye yükseltmek ve dojolar arası kaynaşmayı sağlamak amacıyla; her ayın ilk cuması yapmayı planladığımız dojolar arası toplu çalışmanın ilki bu cuma Bornova Dojo'da gerçekti. Ders sonu diploma töreninin de yapıldığı derse katılan herkese teşekkür ediyoruz.


Dersten ve törenden fotoğraflar için tıklayınız.

Ders görüntüleri ile derlenmiş aikifilm videomuz için tıklayınız.

 

Arda Şimşek sarı kuşak diplomasını alı

5 Şubat 2014- Bornova Dojo çocuk aikidosu öğrencilerimizden Arda Şimşek sarı kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı.Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Lara Dursun Kahverengi kuşak diplomasını aldı...

4 Şubat 2014- Alsancak Dojo çocuk aikidosu öğrencilerimizden Lara Dursun kahverengi kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Karşıyaka Çocuk Aikidosunda Diploma Töreni Yapıldı...

3 Şubat 2014- Karşıyaka Dojo çocuk aikidosu öğrencilerimizden Erenalp Balı, Can Öy, Ceren Akbörü ve Ulaş Avcı sarı kuşak diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

2014-01 dönemi kyu sınavları yapıldı...

31 Ocak 2014- Bornova Dojo'muzda,  Bornova ve Hatay noktalarımızdan kyu sınavlarına girecek öğrencilerimize UAO Aydın Dojo da katılınca harika bir ders ve sınav oldu. İlker Kiriş ve Umut Kösemen Senpailerimizin gözetiminde yapılan sınavdabaşarılı olan aikidokalar aşağıdaki gibidir. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

- Selda İşekaçan - 1.kyu

- Ferit Hatemi - 1.kyu

- Aytekin Saygılı - 3.kyu

- Osman Cansöz - 3.kyu

- Levent Kocabıyık - 3.kyu

- Dilek Güngör - 4.kyu

Dersten ve sınavdan görüntüler için tıklayınız.

Dersten video için tıklayınız.

 

Meryem Dilek Avcı'nın İzmir Dojoları ziyaretleri....

27 Ocak 2014- UAO Datça Dojomuzda çalışmalarına devam eden Meryem Dilek Avcı, İzmir'deki bir haftalık tatili boyunca tüm dojolarımızı gezi, ders yaptı... Güler yüzüyle dojolarımıza sıcaklık katan Dilek'e teşekkür ediyoruz.

M.Dilek Avcı'nın dojo ziyaretlerinden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Lara Dursun kahverengi kuşak oldu...

24 Ocak 2014- Alsancak Dojomuz çocuk aikidosunda çalışmalarına devam eden Lara Dursun, çocuk aikidosundaki en üst kuşak rengi kahverengiye ulaştı... Düzenlenen törenle kahverengi kuşağını alan Lara Dursun'u kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız

Lara Dursun'un kahverengi kuşak sınavı için tıklayınız.

 

Karşıyaka Çocuk Aikidosunda 6 sarı kuşakla derslere devam..

20 Ocak 2014- Karşıyaka Çocuk aikidosunda yeni dojomuzda ilk dersimizde sarı kuşak töreni yapıldı... 6 öğencimizin sarı kuşak aldığı törenle keyifli derslerimize devam ediyoruz.

Yeni dojomuzda ilk dersten fotoğraflar için tıklayınız.

 

Tamer Aydın Sarı kuşak diplomasını aldı...

15 Ocak 2014- Bornova Çocuk Aikidosu öğrencilerimizden Tamer Aydın sarı kuşak diplomasını törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

TAŞINIYORUZ!!

İzmir Aikido Okulu KARŞIYAKA ÇOCUK AİKİDOSU olarak adres değiştirdik.

20 OCAK itibariyle derslerimize 1809 Sok No:27 Bostanlı - Karşıyaka- İZMİR adresindeki Fit & More Spor Salonu'nda her pazartesi saat 18:00 'de devam edeceğiz.


 

Jou Jou Dojo'da Sınav Heyecanı...

13 Ocak 2014- Karşıyaka dojomuzda keyifli geçen dersimizin sonunda yapılan sınavda çocuk aikidosuna devam eden 6 öğrencimiz; Can Acar, Lara Kolday, Erenalp Balı, Can Öy, Ceren Akbörü ve Ulaş Avcı sarı kuşak oldular.

Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz

 

2014 Yılının İlk Koşukai'si yapıldı...

11-12 Ocak 2014- Her ayın ikinci haftasonu geleneksel hale gelen toplu çalışmalarımızın bu yıl ilki olan Ocak 2014 Koşukai Satoyama dojomuzda gerçekleşti. İzmir Aikido Okulu olarak katıldığımız toplu çalışmada ayrıca Bornova Dojomuzda çalışmalarına devam eden İbrahim Aysun'un 1.dan sınavına da destek verdik. Sınav sonrası başarılı olduğu açıklanan İbrahim Aysun'u tebrik ediyor başarılarının devamıı diliyoruz.

Koşukai ve 2014-01 dönemi dan sınavından görüntüler için tıklayınız...

 

Arda Şimşek sarı kuşak oldu...

10 Ocak 2014- Bornova Dojo'da çocuk aikidosunda çalışmalarına devam eden Arda Şimşek sarı kuşağını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Bornova Dojo çocuk aikidosunda diploma töreni düzenlendi...

8 Ocak 2014- Bornova Dojo'da düzenlenen törende çocuk aikidosu öğrencilerimizden Kaya Sevenoğlu turuncu kuşak diplomasını alırken, Ege Aşırali ve Atakan Atmaca sarı kuşak diplomalarını aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Yeni Yıla Merhaba Yemeği...

3 Ocak 2014 - İzmir Aikido Okulu bu kez Yeni Yıla Merhaba yemeğinde bir araya geldi... Yeni yılın hepimize sağlık ve mutluluk getirmesi dileğimizle... Katılan herkese teşekkür ederiz...

Yemekte çekilen bir hatıra videosunu linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

YENİ YILA MERHABA PARTİSİ

27 Aralık 2013- Bornova Dojo çocuk aikidosu son dersimizin ardından harika bir parti düzenledik. Velilerimizin enfes ikramları, çeşitli süprizlerle bol bol eğlendik. Aramıza yeni katılan ikizlerimiz Oktay & Ece'nin de doğum gününü kutladığımız partiden yeni yılda bolca sağlık ve mutluluk dilekleriyle ayrıldık.

Partiden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Beyza Gözüaçık Turuncu Kuşak diplomasını aldı...

27 Aralık 2013- Bornova Dojo çocuk aikidosu öğrencilerimizden Beyza Gözüaçık turuncu kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

2013'ün son diploma töreni...

25 Aralık 2013- Bornova Dojo çocuk aikidosu öğrencilerimizden Zeki - Emir Derviş kardeşler ve Can- Uzay Aydınoğlu kardeşler sarı kuşak diplomalarını, Kaya Sevenoğlu ise turuncu kuşağını düzenlenen törenle aldılar.Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Hatay Dojomuzda diploma töreni düzenlendi...

23 Aralık 2013- Hatay Dojomuzda çalışmlarına devam eden Velit Gök, Levent Kocabıyık, Dilek Güngör ve Cem Gürkan Tanrıverdi kyu diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Diploma töreninden görüntüler için tıklayınız.

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2019©