Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

JOU JOU'DA İLK DERS YAPILDI...

30 Eylül 2013 - Jou Jou Dojo'muzda ilk dersimizi yaptık... Oldukça keyifli geçen dersten görüntüler için tıklayınız.

 

UMUT KÖSEMEN 3.DAN OLDU!!!

İzmir'de 1999 yılından beri aikido çalışmalarına devam eden Umut Kösemen Senpaimiz Eylül ayında yapılan 2013-03 dönemi dan sınavında 3.DAN olmuştur. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Umut Kösemen Senpaimizin 3.DAN sınavını izlemek için tıklayınız.

Umut Kösemen Senpaimizin 3.DAN makalesini okumak için tıklayınız.

 

UAO 2013-3 Dan Sınav Sonuçları Açıklandı

Yapılan UAO 2013-3 Dan Sınavlarında başarılı olan Aikidoka aşağıdaki gibidir:

3. DAN
Umut KÖSEMEN - İzmir
Rıdvan DOĞAN - Mersin

2. DAN
Cengiz ARSLANTAŞ - Kayseri
Mustafa ÇİÇEK - Kocaeli
Ünalp ÜÇTEPE - Kocaeli
Murat ÇEVİRME - Mersin

1. DAN
Müjdat Mevlüt POLAT - Ankara
Selin KEFOĞLU - Ankara
Mehmet İlhami ALDEMİR - Aydın
Ali Alp UZMAN - İstanbul
Turan Gürol ERDOĞAN - Kayseri
Harun AKDOĞAN - Kayseri
Metin KARACA - Kayseri
Burak YELKEN - Kocaeli
Levent ŞAHİN - Kocaeli
Taner RAGIPOĞLU - Kocaeli
Turan ÖZCAN - Konya

 

Nehir Günüşen sarı kuşak diplomasını aldı...

25 Eylül 2013 - Bornova Dojo çocuk aikidosu öğrencilerimizden Nehir Günüşen sarı kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

İzmir Aikido Okulu 25 Eylül 2013 tarihli dersten görüntü...

 

Eylül'de Satoyama Bir Başka...

14-15-16 Eylül 2013- İzmir Aikido Okulu olarak Senseimiz Mustafa AYGÜN tarafından düzenlenen, 'Satoyama Eylül 2013 Aikido Koshukai'ye katıldık. Satoyama dojomuzun tertemiz havasında sonbahar serinliğinde dersler oldukça eğiticiydi. Son gün UAO 2013-3 Dönemi Dan Sınavında Umut Kösemen Senpaimiz de 3.Dan için ter döktü.

Ders aralarında ve sonrasında da yerinde duramayan grubumuz Marmaris'e ve Akyaka'ya giderek gönlünce eğlendi.

Koshukai'den fotoğraflar için tıklayınız...

 

Lara Dursun mavi kuşak 1.bantını aldı

5 Eylül 2013 - Alsancak Dojo Çocuk Aikidosu öğrencilerimizden Lara Dursun düzenlenen törenle mavi kuşak birinci bantını aldı. Yaz ayları boyunca da derslere aralıksız devam eden Lara'yı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Deniz Karabil sarı kuşak 1.bantını aldı

5 Eylül 2013- Hatay Dojo Çocuk Aikidosu öğrencilerimizden Deniz Karabil düzenlenen törenle sarı kuşak birinci bantını aldı. Yaz ayları boyunca da derslere aralıksız devam eden Deniz'i kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden resimler için tıklayınız.

 

JOU JOU'da AİKİDO DERSLERİ BAŞLIYOR!!!

Jou Jou Parti ve Aktivite Merkezi'nde başlayacak olan ÇOCUK AİKİDOSU derslerimize sizi ve çocuklarınızı bekleriz...

Adres: 1787 Muharrem Candaş Sokak No: 11/A Bostanlı, Karşıyaka – İZMİR

İletişim: 0 232 362 72 74

 

Şehirden Kaçış :)

1 Eylül 2013- İzmir Aikido Okulu olarak şehrin gürültüsünden, sıcağından ve karmaşasından kaçtık. Urla Denizyıldızı Plajı'nda keyif yaptığımız, Titus-Feronia'da kamp kurduğumuz, bol bol yiyip içtiğimiz, eğlendiğimiz bir haftasonu oldu... Katılamayanlar üzülmesin biz yine bir etkinlik yaparız :)


Şehirden kaçış fotoğrafları için tıklayınız.

 

Ozan Demirbilek sarı kuşak diplomasını aldı...

30 Ağustos 2013- Bornova Dojo Çocuk Aikidosu öğrencilerimizden Ozan Demirbilek sarı kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

ÇAMLIK ANAOKULU'NDA DERSLERİMİZ BAŞLADI!

Bu yaz sezonunda da İzmir Aikido Okulu; Bornova'nın köklü anaokullarından Özel Üntaş Çamlık Anaokulu'nda yaz okulu kapsamında, 4 yaş, 5 yaş, 6-8 yaş ve 9-12 yaş gruplarına okul yönetimince belirlenen saatlerde eğitim vermeye devam ediyor...


Derslerden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Burçin Ala Yeşil Kuşak Diplomasını aldı...

19 Temmuz 2013- Bornova Dojo Çocuk Aikidosu öğrencilerimizden Burçin Ala yeşil kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız...

 

Ali Korkut Sarı Kuşak Diplomasına kavuştu :)

17 Temmuz 2013 - Bornova Dojo Çocuk Aikidosu öğrencilerimizden Ali Korkut sarı kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Elif Senpai Shodan diplomasını Senseimiz Mustafa Aygün'den aldı...

7 Temmuz 2013 - Mayıs ayında düzenlenen Dan sınavını başarı ile geçen İzmir Aikido Okulu öğrencilerinden Elif Tavkaya Öztop Shodan diplomasını Senseimiz Mustafa Aygün'ün elinden aldı... Tabi ki düzenlenen tören sonrası ukemilerle kutlama da ihmal edilmedi :)  Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

 

İzmir Aikido Okulu Temmuz Koshukai'sindeydi...

5-6-7 Temmuz 2013- İzmir Aikido Okulu olarak Senseimiz Mustafa AYGÜN tarafından düzenlenen, 'Satoyama Temmuz 2013 Aikido Koshukai'ye katıldık. Shihan Kenji Kumagai seminerinin de yer aldığı program eğlenceli ve bir o kadar da eğitici geçti. Türkiye'nin dört bir yanından katılımın olduğu, yoğun ilgi gören derslerden sonra da eşsiz doğayı ve temiz havayı doyasıya tattık. En eğlenceli ekiplerden biri olarak Satoyama Koshukai'sinin sadece Koshukai olmadığını bir kez daha yaşadık...

Koshukai'den fotoğraflar için tıklayınız...

"Eğlence zamanı" fotoğrafları için tıklayınız...

 

KENJI KUMAGAI SATOYAMA'DAYDI

6 Temmuz 2013 - Aikido'nun Türkiye'deki kurucu hocası Kumagai Şihan Marmaris Satoyama Dojo'daydı.Yaklaşık 6 aydır Mustafa AYGÜN önderliğinde, Çetibeli'nde faaliyet gösteren Satoyama dojo, Temmuz ayında Aikido'nun usta ismi Kenji Kumagai Şihan' ı ağırladı. Kumagai Şihan yaptığı çalıştayda, farklı illerden gelen Aikido öğrencilerine farklı teknik ve uygulamaları anlattı. Bu eğitici ve keyifli ders sonunda Mustafa Senseimiz, Şihan ve ekibine yöresel hediyeler takdim etti.

Seminerden fotoğraflar için tıklayınız...

 

Lara Mavi Kuşak Oldu!

25 Haziran 2013 - Alsancak Dojo Çocuk Aikidosu öğrencilerimizden Lara Dursun mavi kuşağını ve diplomasını düzenlenen törenle aldı... Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz..

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

İZMİR AİKİDO OKULU PİKNİKTE!

23 Haziran 2013- İzmir Aikido Okulu yetişkin ve çocuk grubu üyeleri, aileleri ile birlikte Çiçekliköy Kirazlı Bahçe Kahvaltı Evi'nde buluştu... Lezzetli bir kahvaltının ardından halat çekme yarışı, furbol maçı yapıldı, uçurtmalar uçuruldu... Cansu ve Çağrı Harman çiftinin de evlilik yıldönümünün kutlandığı pikniğimizde çok eğlendik... Katılan herkese teşekkür ediyoruz...

Piknikten fotoğraflar için tıklayınız.

 

Ege Candan sarı kuşak oldu...

21 Haziran 2013 - Bornova Dojo Çocuk Aikidosu öğrencilerimizden Ege Candan sarı kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı... Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz..

Diploma töreninden fotoğraflar için tıklayınız.

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2019©