Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Şubat 2017)

3 Şubat 2017- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik...  Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

Wushu Federasyonu 2017 Vize Seminerindeydik...

15 Ocak 2017- UAO İzmir Aikido Okulu olarak Wushu Federasyonu Aikido Branşında antrenörlük vize seminerine katıldık... 

AİKİDO 2017 ANTRENÖR VİZE SEMİNERİNE KATILAN ANTRENÖR LİSTESİ için tıklayınız.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Ocak 2017)

6 Ocak 2017- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik...  Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi'ndeki Kardeşlerimize Yeni Yıl Kartları Hazırladık...

İzmir Aikido Okulu olarak Ege Universitesi Cocuk Hastanesindeki kardeşlerimize ufak hediyeler ve yılbaşı kartları hazırladık... Yeni yıl için sağlık ve mutluluk dileklerimizi ilettik... Güzel fikirleri ve destekleri için velielrime ve kartların ulaşmasını sağlayan Özlem Arman ve Mutlu Olalım Projesi gönüllülerine teşekkür ederiz.. Hepinizin yüreğine sağlık...

 

Hoşgeldin 2017...

27 Aralık 2016- Karşıyaka çocuk aikidosu grubumuzla yeni yılı kutladık...

 

Hoşgeldin 2017 ..

26 Aralık 2016- Hatay çocuk aikidosu grubumuzla yeni yılı kutladık...

 

Ömer Ege Yalçın Turuncu-Yeşil kuşak oldu...

22 Aralık 2016- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Ömer Ege Yalçın turuncu-yeşil kuşak diplomasını aldi..Tebrik ediyor başarilarinin devamini diliyoruz..

 

Bornova Çocuk Aikidosunda diploma töreni yapıldı...

17 Aralık 2016- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Tuna Varol ve Yiğit Koyuncu turuncu-yeşil kuşak, Egekan Özkan ise sarı kuşak diplomalarını aldılar..Tebrik ediyor başarilarinin devamini diliyoruz..

 

Karşıyaka Çocuk Aikidosunda Diploma Töreni yapıldı...

15 Aralık 2016- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Ozan Musalar sarı turuncu, Deniz Tuna Meşelikaş sarı beyaz ve Ahmet Çatalbaş ve Toprak Dalga sarı kuşak diplomalarını aldılar.. Tebrik ediyor başarilarinin devamini diliyoruz..

 

Taşarası İlkokulu'na yardımlarımız ulaştı...

United Aikido Organisation olarak Şırnak ilimizin Beytuşebap ilçesine bağli Taşarası İlkokulu'na destek göstermek istedik;yardımda bulunan bütün aikidocu arkadaşlara teşekkür ederiz ve bakınız göndermiş olduğumuz boyalarla harika bir okul yaratmışlar , Öğretmenlerimize teşekkür ederiz..

Okuldan Fotoğraflar için tıklayınız... 

 

Elif Tavkaya Öztop Aikidoda 10.yılını doldurdu...

2 Aralık 2016- UAO İzmir Aikido Okulu 2006 yılında Aikido hayatına başlayan Elif Tavkaya Öztop aikidoda 10.yılını doldurdu... UAO 10.yıl armasını düzenlenen törenle Umut Kösemen'den alan Elif Senpaimiz'e nice mutlu ve sağlıklı aikido dolu yıllar diliyoruz... 

 

İzmir Aikido Okulu Çocuk Aikidosu 5 yaşında!

2 Aralık 2016- UAO İzmir Aikido Okulu Çocuk Aikidosu 2011 Eylül ayından beri aktif olarakçalışmalarına devam ediyor. Çocuk Aikidosu derslerini yürüten Elif Tavkaya Öztop Senpaimiz ile çocuk aikidosunun 5.yılını kutladık.. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Kutlamadan fotoğraflar için tıklayınız.

 

Bornova Çocuk Aikidosunda kuşak töreni...

2 Aralık 2016- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerinden Yiğit Koyuncu, Tuna Varol ve Ömer Ege Yalçın turuncu-yeşil kuşaklarını Umut Kösemen Senpaimizinden aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Aralık 2016)

2 Aralık 2016- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik...  Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

UAO AİKİDO KONULU RESİM YARIŞMASI - 4

Öğrencilerimizin sanat yönünün gelişmesini, hayal güçlerini zenginleştirmelerini, düşünme yeteneklerinin güçlenmesini, yaşama bağlılıklarının artmasını sağlamak ve düşündüklerini biçimsel anlatımla teknik bilgi ve beceriler kazandırmak amacı ile United Aikido Organisation “Çocuk Aikidosu” öğrencilerini kapsayan “AIKIDO" KONULU RESIM YARISMASI düzenlenmiştir.

YARIŞMA KOŞULLARI :
- Konu : Aikido
- Katılım : United Aikido Organisation - Çocuk Aikidosu Öğrencileri 

ESERLER İLE İLGİLİ KOŞULLAR :
- Boyut : 50 x 70 cm. boyutlarda olacaktır. (Belirtilen boyutlar dısında gönderilen resimler değerlendirmeya alınmayacaktır.)
- Teknik : Serbest Teknik (Sulu boya, guvaş boya, pastel boya...)
- Bir öğrenci en çok 2 eser ile katılabilecektir.
- Eserlerin daha önce herhangi bir yarışmaya katılmamış ve herhangi bir yerde yayınlanmamış olması gerekmektedir. Ödüle layık görülen eserin özgün olmadığının sonradan anlaşılması halinde ödül ipta edilecektir.
- Her katılımcı, eseriyle birlikte kimlik bilgilerinin açıkça yazıldığı (Adı, Soyadı, Okulu, UAO kayıt numarası, dojosu ve adres-telefon) bilgilerini gönderisine ekleyecektir.
- Eserler dojo sorumluları aracılığı ile İzmir Aikido Okulu'na ulaştırılacaktır. Son teslim tarihinden sonra ulaşan eserler değerlendirmeye alınmayacaktır.

RESİM YARIŞMASI DEĞERLENDİRME VE SERGİLEME TAKVİMİ :
- Eserlerin son teslim tarihi 3 Mart 2017 Cuma saat 17:00'ye kadardır.

Tüm eserler Eylül 2017'ye kadar farklı zamanlarda UAO bünyesindeki okullarda sergilenecektir.

UAO RESİM YARIŞMASI - 1 - eserler için tıklayınız

UAO RESİM YARIŞMASI - 2 - eserler için tıklayınız

UAO RESİM YARIŞMASI - 3 - eserler için tıklayınız

 

Hatay çocuk aikidosunda ilerliyoruz...

14 Kasım 2016- Hatay çocuk aikidosundaki adres değişikliğimizden sonra derslerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz...

 

Taşarası İlkokulu'na yardımlarımız ulaştı...

United Aikido Organisation olarak Şırnak ilimizin Beytuşebap ilçesine bağli Taşarası İlkokulu'na yardımlarımız ulaştı... Okulun fiziki koşullarını iyileştirmek adına gönderdiğimiz boyalar yerine ulaşmistır. Yardim için minder de düşüp kalkan, destek gosteren tüm arkadaşlarimiza çok tesekkur ederiz

 

Karşıyaka çocuk aikidosunda sınav heyecanı...

8 Kasım 2016- Karşıyaka çocuk aikidosunda sınav tarihleri gelen öğrencilerimiz kuşak sınavlarını oldular. Sınav sonrası kuşaklarını alan öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Bornova çocuk aikidosu keyifli derslere devam...

2 Kasım 2016- Bornova çocuk aikidosu derslerimiz keyifle devam ediyor...

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun... 

Duysun bütün dünya
Bu mutlu günümüzde,
Sen rahat uyu Atam
Gençlik senin izinde...

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2018©