Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

Karşıyaka çocuk aikidosunda diploma töreni yapıldı..

28 Şubat 2017- KArşıyaka çocuk aikidosu öğrencileimizden Pırıl Lale Erol turuncu, Ali Ege Kılıçarslan, Ege Hasanusta, Ada ÇAğın Öztürk ve Arda Tunç beyaz sarı kuşak diplomlarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Berrak Koçyiğit Mutlu Olalım Projesi'nden teşekkür belgesi aldı..

27 Şubat 2017- Hatay Çocuk Aikdosu öğrencilerimizden Berrak Koçyiğit Ege Üniversitesi Hastanesi'ndeki çocuklara yılbaşı kartı göndermek için Asil Nadir İlkokulu 2C sınıfını organize etti.. Mutlu Olalım Projesi Başkanı Özlem Arman da teşekkür belgesini kendisine gönderdi... Tebrik ediyoruz...

 

Bornova çocuk aikidosunda diploma töreni yapıldı...

22 Şubat 2017- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Selçuk Ağuş ve Halit Şenol beyaz-sarı kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Berrak Koçyiğit sarı-turuncu kuşak oldu...

20 Şubat 2017- Hatay çocuk aikidosu öğrencilerimziden Berrak Koçyiğit yapılan sınavda sarı-turuncu kuşak oldu... Tebrik ediyoruz.

 

Bergama'da YENİ SALONUMUZDA çalışmalar başladı..

10 Şubat 2017 - Bergama Aikido Okulumuz Serdar ÇEtin Senpai önderliğinde yeni salonunda çalışmalarına devam ediyor.. Mualla Ersezgin Ortaokulu'nda ilk dersini yapan grubumuza Umut Kösemen Senpaimiz misafir oldu. Derse katılan herkese teşekkür ederiz. 

 

Tebrikler :)

9 Şubat 2017- Bornova çocuk aikidosunda mavi kuşak diplomasını alan Baran Berk'i ve Hatay çocuk aikidosunda beyaz-sarı kuşak olan Göksu Suzer'i tebrik ederiz..

 

Emirhan Yaltı Senpaimizin Seminerindeydik..

5 Şubat 2017- Organizasyonumuzun değerli Senpailerinden Emirhan Yaltı'nın Aydın'da verdiği seminere İzmir Aikido Okulu olarak biz de katıldık... Keyifli seminer için Senpaimize ve katılan herkese teşekkür ederiz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Şubat 2017)

3 Şubat 2017- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik...  Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

Wushu Federasyonu 2017 Vize Seminerindeydik...

15 Ocak 2017- UAO İzmir Aikido Okulu olarak Wushu Federasyonu Aikido Branşında antrenörlük vize seminerine katıldık... 

AİKİDO 2017 ANTRENÖR VİZE SEMİNERİNE KATILAN ANTRENÖR LİSTESİ için tıklayınız.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Ocak 2017)

6 Ocak 2017- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik...  Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi'ndeki Kardeşlerimize Yeni Yıl Kartları Hazırladık...

İzmir Aikido Okulu olarak Ege Universitesi Cocuk Hastanesindeki kardeşlerimize ufak hediyeler ve yılbaşı kartları hazırladık... Yeni yıl için sağlık ve mutluluk dileklerimizi ilettik... Güzel fikirleri ve destekleri için velielrime ve kartların ulaşmasını sağlayan Özlem Arman ve Mutlu Olalım Projesi gönüllülerine teşekkür ederiz.. Hepinizin yüreğine sağlık...

 

Hoşgeldin 2017...

27 Aralık 2016- Karşıyaka çocuk aikidosu grubumuzla yeni yılı kutladık...

 

Hoşgeldin 2017 ..

26 Aralık 2016- Hatay çocuk aikidosu grubumuzla yeni yılı kutladık...

 

Ömer Ege Yalçın Turuncu-Yeşil kuşak oldu...

22 Aralık 2016- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Ömer Ege Yalçın turuncu-yeşil kuşak diplomasını aldi..Tebrik ediyor başarilarinin devamini diliyoruz..

 

Bornova Çocuk Aikidosunda diploma töreni yapıldı...

17 Aralık 2016- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Tuna Varol ve Yiğit Koyuncu turuncu-yeşil kuşak, Egekan Özkan ise sarı kuşak diplomalarını aldılar..Tebrik ediyor başarilarinin devamini diliyoruz..

 

Karşıyaka Çocuk Aikidosunda Diploma Töreni yapıldı...

15 Aralık 2016- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Ozan Musalar sarı turuncu, Deniz Tuna Meşelikaş sarı beyaz ve Ahmet Çatalbaş ve Toprak Dalga sarı kuşak diplomalarını aldılar.. Tebrik ediyor başarilarinin devamini diliyoruz..

 

Taşarası İlkokulu'na yardımlarımız ulaştı...

United Aikido Organisation olarak Şırnak ilimizin Beytuşebap ilçesine bağli Taşarası İlkokulu'na destek göstermek istedik;yardımda bulunan bütün aikidocu arkadaşlara teşekkür ederiz ve bakınız göndermiş olduğumuz boyalarla harika bir okul yaratmışlar , Öğretmenlerimize teşekkür ederiz..

Okuldan Fotoğraflar için tıklayınız... 

 

Elif Tavkaya Öztop Aikidoda 10.yılını doldurdu...

2 Aralık 2016- UAO İzmir Aikido Okulu 2006 yılında Aikido hayatına başlayan Elif Tavkaya Öztop aikidoda 10.yılını doldurdu... UAO 10.yıl armasını düzenlenen törenle Umut Kösemen'den alan Elif Senpaimiz'e nice mutlu ve sağlıklı aikido dolu yıllar diliyoruz... 

 

İzmir Aikido Okulu Çocuk Aikidosu 5 yaşında!

2 Aralık 2016- UAO İzmir Aikido Okulu Çocuk Aikidosu 2011 Eylül ayından beri aktif olarakçalışmalarına devam ediyor. Çocuk Aikidosu derslerini yürüten Elif Tavkaya Öztop Senpaimiz ile çocuk aikidosunun 5.yılını kutladık.. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Kutlamadan fotoğraflar için tıklayınız.

 

Bornova Çocuk Aikidosunda kuşak töreni...

2 Aralık 2016- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerinden Yiğit Koyuncu, Tuna Varol ve Ömer Ege Yalçın turuncu-yeşil kuşaklarını Umut Kösemen Senpaimizinden aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2019©