Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Şubat 2016)

5 Şubat 2016- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

Hatay çocuk aikidosu derslerimiz kalabalıklaşıyor..

1 Şubat 2016- Hatay çocuk aikidosu derslerimiz kalabalıklaşıyor. Katıldığı satranç turnuvaları nedenşyle diplomasını alamyan Nazım Efe Özkeskin de diplomasını düzenlenen törenle aldı.. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Kuşadası'nda Senseimiz Mustafa Aygün'ün dersindeydik...

30-31 Ocak 2016 - İzmir Aikido Okulu olarak Kuşadası'nda seminer veren Senseimiz Mustafa Aygün'ün dersindeydik. Aynı zamanda yapılan 2016-01 dönemi dan sınavlarına da destek verdik. Bu keyifli iki günü bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

 

Ankara da bulunan Aikido Okulumuz ATV Ana Haberde..

30 Ocak 2016- Ankara'da bulunan Endokan Aikido Okulumuz  "Çocuklar için ideal Spor: Aikido" haber başlığı ile ATV Ana Haberdeydi... 

Haberi izlemek için tıklayınız.

 

İzmir’in Kasparov’u Nazım Efe Özkeskin'e BAŞARILAR...

29 Ocak 2016- Henüz 9 yaşında olmasına rağmen, zor koşullarda sürdürdüğü satrançta sayısız şampiyonluklara imza atan Nazım Efe Özkeskin Hatay çocuk aikidosu derslerini de başarı ile sürdürüyor... Katıldığı Antalya'daki Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası'nda da dereceye giren Nazım Efe, bu yıl da milli takımda... Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

 

Hatay çocuk aikidosu diploma töreni yapıldı... (Ocak 2016 )

16 Ocak 2016- Hatay çocuk aikidosunda diploma töreni yapıldı. Aralık ayında sınava girip başarılı olan öğrencilerimiz Berrak Koçyiğit, Erdoğan Türkşen, Ege Kancay ve Mercan Reis Çolak diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
 

Bornova çocuk aikidosu derslerimiz kalabalıklaşıyor...

15 Ocak 2016 - Bornova çocuk aikidosu derslerimiz yeni katılımlarla hem daha kalabalık, hem daha keyifli...

 

Bornova diploma töreni yapıldı (Ocak 2016)

13 Ocak 2016 - Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Nehir Aşut, Baran Berk ve Ege Arslan düzenlenen törenle diplomalarını aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz

 

Yeni yılın ilk toplu dersi yapıldı...

7 Ocak 2016- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

 

Urla Çocuk Aikidosu Kuşak Töreni Yapıldı...

28 Aralık 2015- UAO Urla çocuk aikidosunda Aralık ayında yapılan kuşak sınavlarında başarılı olan Atakan Saygılı sarı kuşağını, Ela Nazlı Gürdal, Ayşenur Kamış ve Basri Murat Suna beyaz-sarı kuşaklarını törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz..

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

YENİ YILA MERHABA DEDİK...

25-26 Aralık 2015- Karşıyaka ve Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimiz ve velileri ile beraber düzenlediğimiz Yeni Yıla Merhaba partisinde hem eğlendik, hem de yeni yıl için iyi dileklerde bulunduk... Nice yıllara sağlıkla, mutlulukla, hep beraber olmak dileğimizle...

 

Bornova çocuk aikidosu diplomalarını aldı..

17 Aralık 2015- Kasım ayında sınava girip başarılı olan Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Tuna Varol, Osman Diktepe ve Arda Şimşek diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Ay sonu hediyeleri (Kasım 2015)

14 Aralık 2015 - Kasım ayı boyunca devamsızlık yapmayan ve dojo kurallarına uyan Bornova grubumuzdan Nisa Demirci ve Karşıyaka grubumuzdan Ozan Musalar hediyelerini aldılar... Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Aralık 2015)

4 Aralık 2015- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu yardımları Hakkari'ye ulaştı...

4 Aralık 2015- İzmir Aikido Okulu olarak öğretmen arkadaşımızın Ayşegül Kurt'un Hakkari - Yüksekova - Akalın Köyü'ne tayin haberini (haberi okumak için tıklayınız) alır almaz neler yapabileceğimizi düşünmeye başladık. Ayşegül Öğretmen'in ihtiyaç listesi dahilinde çocuk ve yetişkin aikido gruplarımızdan toplanan yardımları kargoladık.

İşte Hakkari Akalın İlkokulu'nun yardımlar üzerine teşekkür videosu... 

 

Bornova çocuk aikidosu Kasım ayı diploma töreni yapıldı...

15 Kasım 2015- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerinden Barkın Özdoğan, Nehir Aşut, Nisa Demirci, Ömer Ege Yalçın ve Yiğit Koyuncu diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Bornova Çocuk aikidosunda diploma töreni yapıldı...

13 Kasım 2015- Ekim ayında sınava girip başarılı olan Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Barkın Özdoğan, Nisa Demirci, Ömer Ege Yalçın, Yiğit Koyuncu diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Edremit ve Bergama Dojo Jesti...

7 Kasım 2015- Urla dojo'da yapılan ders sonrası Edremit ve Bergama Dojo sorumluları Urla'da kendilerini ağırlayan Aytekin Saygılı'ya hoş bir jestle teşekkür ettiler. 

 

Bu kez Urla Dojo'da buluştuk...

7 Kasım 2015- İzmir Aikido Okulu olarak bu kez Urla'daki dojomuzda keyifli bir derste buluştuk. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Kasım 2015)

6 Kasım 2015- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2018©