Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

UAO AİKİDO KONULU RESİM YARIŞMASI - 3 SONUÇLARI...

Juri oylamaları sonrası yapılan puanlama ile UAO Aikido Konulu Resim yarışması sonuçları aşağıdaki gibidir,

1. Tuana Gürkaş- Kocaeli- Yahya Kaptan Dojo
2. Nisa Demirci - İzmir - Bornova Dojo
3. Mert Anık- Kocaeli- Yahya Kaptan Dojo

Ayrıca katılan diğer tüm eserler mansiyon ödülüne layık görülmüştür. Katılan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

ÖDÜL TÖRENLERİNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 

UAO AİKİDO KONULU RESİM YARIŞMASI - 3 ESERLERİ...

Öğrencilerimizin sanat yönünün gelişmesini, hayal güçlerini zenginleştirmelerini, düşünme yeteneklerinin güçlenmesini, yaşama bağlılıklarının artmasını sağlamak ve düşündüklerini biçimsel anlatımla teknik bilgi ve beceriler kazandırmak amacı ile United Aikido Organisation “Çocuk Aikidosu” öğrencilerini kapsayan “AIKIDO" KONULU RESIM YARISMASI düzenlenmiştir. Bu yıl 3.sünü düzenlediğimiz resim yarışmasında sonuçlar 15 Mart itibariyle açıklanacaktır.

Katılan eserleri görmek için tıklayınız.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Mart 2016)

4 Mart 2016- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

Senseimiz Mustafa Aygün Semineri'ndeydik..

27 Şubat 2016- Senseimiz Mustafa Aygün Ankara EndoKan Dojo'da, İstanbul, İzmir, Antalya, İzmit, Kayseri, Isparta, Urla Dojolarının katılımıyla muhteşem bir seminer verdi. 

Seminerden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Bornova çocuk aikidosu çok eğlenceli..

10 Şubat 2016 - Bornova çocuk aikidosu derslerimiz yeni katılımlarımız, farklı yaş grubundan oluşan renkli grubumuz ile dersler oldukça keyifli...

 

Karşıyaka çocuk aikidosunda diploma töreni...

16 Şubat 2016- Karşıyaka çocuk aikidosunda Ocak ayında yapılan kuşak sınavlarında başarılı olan Yusuf Efe Dağ, Deniz Demir, Demir Dumanlı, Naz Erdoğan ve Eray Akyurt düzenlenen törenle diplomalarını aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını dileriz.

 

Bornova çocuk aikidosunda diploma töreni...

10 Şubat 2016- Bornova çocuk aikidosunda Ocak ayında yapılan kuşak sınavlarında başarılı olan Barkın Özdoğan, Yiğit Koyuncu, Ahmet Çatalbaş, Selin Akkaş ve Mehmet Cem Keskin düzenlenen törenle diplomalarını aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını dileriz.

 

UAO 2016-1 Dan Sınav Sonuçları açıklandı...

UAO 2016-1 dönemi Dan Sınavları Sonuçları aşağıdaki gibidir.

1. Dan

Aslı Kula
Selda İşekaçan Usturumcalı
Aytekin Saygılı
Levent Kocabıyık
Kazım Aslan
Aykut Bilkay
Gunal Akgul
Burak Guzeloglu

2. Dan
İbrahim Aysun
Metin Karaca 
Hakan Özden

3. Dan
Murat Usturumcalı

İzmir Aikido Okulu'ndan 1.DAN olan Aytekin Saygılı, Kazım Aslan ve Levent Kocabıyık'ı ve 2.DAN olan İbrahim Aysun'u tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Şubat 2016)

5 Şubat 2016- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

Hatay çocuk aikidosu derslerimiz kalabalıklaşıyor..

1 Şubat 2016- Hatay çocuk aikidosu derslerimiz kalabalıklaşıyor. Katıldığı satranç turnuvaları nedenşyle diplomasını alamyan Nazım Efe Özkeskin de diplomasını düzenlenen törenle aldı.. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Kuşadası'nda Senseimiz Mustafa Aygün'ün dersindeydik...

30-31 Ocak 2016 - İzmir Aikido Okulu olarak Kuşadası'nda seminer veren Senseimiz Mustafa Aygün'ün dersindeydik. Aynı zamanda yapılan 2016-01 dönemi dan sınavlarına da destek verdik. Bu keyifli iki günü bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

 

Ankara da bulunan Aikido Okulumuz ATV Ana Haberde..

30 Ocak 2016- Ankara'da bulunan Endokan Aikido Okulumuz  "Çocuklar için ideal Spor: Aikido" haber başlığı ile ATV Ana Haberdeydi... 

Haberi izlemek için tıklayınız.

 

İzmir’in Kasparov’u Nazım Efe Özkeskin'e BAŞARILAR...

29 Ocak 2016- Henüz 9 yaşında olmasına rağmen, zor koşullarda sürdürdüğü satrançta sayısız şampiyonluklara imza atan Nazım Efe Özkeskin Hatay çocuk aikidosu derslerini de başarı ile sürdürüyor... Katıldığı Antalya'daki Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası'nda da dereceye giren Nazım Efe, bu yıl da milli takımda... Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

 

Hatay çocuk aikidosu diploma töreni yapıldı... (Ocak 2016 )

16 Ocak 2016- Hatay çocuk aikidosunda diploma töreni yapıldı. Aralık ayında sınava girip başarılı olan öğrencilerimiz Berrak Koçyiğit, Erdoğan Türkşen, Ege Kancay ve Mercan Reis Çolak diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
 

Bornova çocuk aikidosu derslerimiz kalabalıklaşıyor...

15 Ocak 2016 - Bornova çocuk aikidosu derslerimiz yeni katılımlarla hem daha kalabalık, hem daha keyifli...

 

Bornova diploma töreni yapıldı (Ocak 2016)

13 Ocak 2016 - Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Nehir Aşut, Baran Berk ve Ege Arslan düzenlenen törenle diplomalarını aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz

 

Yeni yılın ilk toplu dersi yapıldı...

7 Ocak 2016- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

 

Urla Çocuk Aikidosu Kuşak Töreni Yapıldı...

28 Aralık 2015- UAO Urla çocuk aikidosunda Aralık ayında yapılan kuşak sınavlarında başarılı olan Atakan Saygılı sarı kuşağını, Ela Nazlı Gürdal, Ayşenur Kamış ve Basri Murat Suna beyaz-sarı kuşaklarını törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz..

Törenden fotoğraflar için tıklayınız.

 

YENİ YILA MERHABA DEDİK...

25-26 Aralık 2015- Karşıyaka ve Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimiz ve velileri ile beraber düzenlediğimiz Yeni Yıla Merhaba partisinde hem eğlendik, hem de yeni yıl için iyi dileklerde bulunduk... Nice yıllara sağlıkla, mutlulukla, hep beraber olmak dileğimizle...

 

Bornova çocuk aikidosu diplomalarını aldı..

17 Aralık 2015- Kasım ayında sınava girip başarılı olan Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Tuna Varol, Osman Diktepe ve Arda Şimşek diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2018©