Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Mayıs 2016)

13 Mayıs 2016- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

Emirhan Yaltı Senpaimiz Kuşadası'nda seminer verdi..

29-30 Nisan- 1 Mayıs 2016- UNITED AIKIDO ORGANISATION çatısı altinda Aydın Aikido Okulu ev sahipliğinde Kuşadası'nda düzenlenen 4.Dan Emirhan Yaltı Semineri bölge dojolardan katılan öğrencilerle tamamlandı.  Seminerde verdigi derslerdeki enerjisiyle her birimizi ayrı ayrı büyüleyen Emirhan Yaltı Senpaimize İzmir Aikido Okulu olarak teşekkür ediyoruz. Ayrıca seminere katılan ve bu organizasonda emeği geçennherkese ve seminerin son günü ve belki de en güzel günü olan Bukiwaza dersi için Varil Camping in kapılarını bize açan, bizleri ağırlayan Sayın Aslı Kula ya Hayko Cepkin e , kusursuz hizmetleri ve güler yüzlülüğü ile bizleri mutlu eden Varil Camping in güler yüzlü ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Bir sonraki seminerde görüşmek üzere...

 

Bornova çocuk aikidosu diploma töreni...

20 Nisan 2016 -Bornova çocuk aikidosu derslerimize düzenli devam eden ve Mart ayı kuşak sınavında başarılı olan Osman Diktepe, Arda Şimşek ve Kerem Karabey diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. 

 

Karşıyaka çocuk aikidosu diploma töreni...

19 Nisan 2016- Karşıyaka çocuk aikidosu derslerimize düzenli devam eden ve Mart ayı kuşak sınavında başarılı olan Pırıl Lale Erol, Barkın Turhan ve Ozan Musalar diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. 

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Nisan 2016)

1 Nisan 2016- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

Bornova çocuk aikidosu diploma töreni...

23 Mart 2016- Bornova çocuk aikidosu derslerimize düzenli devam eden ve Şubat ayı kuşak sınavında başarılı olan Ömer Ege Yalçın diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz

 

Karşıyaka çocuk aikidosu diploma töreni...

17 Mart 2016- Karşıyak çocuk aikidosu derslerimize düzenli devam eden ve Şubat ayı kuşak sınavında başarılı olan Sarp Akhalil, Ada Çetinkaya ve Eren Tuna Lal diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

UAO AİKİDO KONULU RESİM YARIŞMASI - 3 SONUÇLARI...

Juri oylamaları sonrası yapılan puanlama ile UAO Aikido Konulu Resim yarışması sonuçları aşağıdaki gibidir,

1. Tuana Gürkaş- Kocaeli- Yahya Kaptan Dojo
2. Nisa Demirci - İzmir - Bornova Dojo
3. Mert Anık- Kocaeli- Yahya Kaptan Dojo

Ayrıca katılan diğer tüm eserler mansiyon ödülüne layık görülmüştür. Katılan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

ÖDÜL TÖRENLERİNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 

UAO AİKİDO KONULU RESİM YARIŞMASI - 3 ESERLERİ...

Öğrencilerimizin sanat yönünün gelişmesini, hayal güçlerini zenginleştirmelerini, düşünme yeteneklerinin güçlenmesini, yaşama bağlılıklarının artmasını sağlamak ve düşündüklerini biçimsel anlatımla teknik bilgi ve beceriler kazandırmak amacı ile United Aikido Organisation “Çocuk Aikidosu” öğrencilerini kapsayan “AIKIDO" KONULU RESIM YARISMASI düzenlenmiştir. Bu yıl 3.sünü düzenlediğimiz resim yarışmasında sonuçlar 15 Mart itibariyle açıklanacaktır.

Katılan eserleri görmek için tıklayınız.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Mart 2016)

4 Mart 2016- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

Senseimiz Mustafa Aygün Semineri'ndeydik..

27 Şubat 2016- Senseimiz Mustafa Aygün Ankara EndoKan Dojo'da, İstanbul, İzmir, Antalya, İzmit, Kayseri, Isparta, Urla Dojolarının katılımıyla muhteşem bir seminer verdi. 

Seminerden fotoğraflar için tıklayınız.

 

Bornova çocuk aikidosu çok eğlenceli..

10 Şubat 2016 - Bornova çocuk aikidosu derslerimiz yeni katılımlarımız, farklı yaş grubundan oluşan renkli grubumuz ile dersler oldukça keyifli...

 

Karşıyaka çocuk aikidosunda diploma töreni...

16 Şubat 2016- Karşıyaka çocuk aikidosunda Ocak ayında yapılan kuşak sınavlarında başarılı olan Yusuf Efe Dağ, Deniz Demir, Demir Dumanlı, Naz Erdoğan ve Eray Akyurt düzenlenen törenle diplomalarını aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını dileriz.

 

Bornova çocuk aikidosunda diploma töreni...

10 Şubat 2016- Bornova çocuk aikidosunda Ocak ayında yapılan kuşak sınavlarında başarılı olan Barkın Özdoğan, Yiğit Koyuncu, Ahmet Çatalbaş, Selin Akkaş ve Mehmet Cem Keskin düzenlenen törenle diplomalarını aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını dileriz.

 

UAO 2016-1 Dan Sınav Sonuçları açıklandı...

UAO 2016-1 dönemi Dan Sınavları Sonuçları aşağıdaki gibidir.

1. Dan

Aslı Kula
Selda İşekaçan Usturumcalı
Aytekin Saygılı
Levent Kocabıyık
Kazım Aslan
Aykut Bilkay
Gunal Akgul
Burak Guzeloglu

2. Dan
İbrahim Aysun
Metin Karaca 
Hakan Özden

3. Dan
Murat Usturumcalı

İzmir Aikido Okulu'ndan 1.DAN olan Aytekin Saygılı, Kazım Aslan ve Levent Kocabıyık'ı ve 2.DAN olan İbrahim Aysun'u tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Şubat 2016)

5 Şubat 2016- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz

 

Hatay çocuk aikidosu derslerimiz kalabalıklaşıyor..

1 Şubat 2016- Hatay çocuk aikidosu derslerimiz kalabalıklaşıyor. Katıldığı satranç turnuvaları nedenşyle diplomasını alamyan Nazım Efe Özkeskin de diplomasını düzenlenen törenle aldı.. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Kuşadası'nda Senseimiz Mustafa Aygün'ün dersindeydik...

30-31 Ocak 2016 - İzmir Aikido Okulu olarak Kuşadası'nda seminer veren Senseimiz Mustafa Aygün'ün dersindeydik. Aynı zamanda yapılan 2016-01 dönemi dan sınavlarına da destek verdik. Bu keyifli iki günü bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

 

Ankara da bulunan Aikido Okulumuz ATV Ana Haberde..

30 Ocak 2016- Ankara'da bulunan Endokan Aikido Okulumuz  "Çocuklar için ideal Spor: Aikido" haber başlığı ile ATV Ana Haberdeydi... 

Haberi izlemek için tıklayınız.

 

İzmir’in Kasparov’u Nazım Efe Özkeskin'e BAŞARILAR...

29 Ocak 2016- Henüz 9 yaşında olmasına rağmen, zor koşullarda sürdürdüğü satrançta sayısız şampiyonluklara imza atan Nazım Efe Özkeskin Hatay çocuk aikidosu derslerini de başarı ile sürdürüyor... Katıldığı Antalya'daki Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası'nda da dereceye giren Nazım Efe, bu yıl da milli takımda... Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2019©