Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

5.Geleneksel Anne-Baba-Çocuk Aikidosu Dersimiz Bornova ve Karşıyaka Dojo'da yapıldı...

2-3 Kasım 2015- İzmir Aikido Okulu olarak geleneksel hale getirdiğimiz anne- baba ve çocuk aikidosunun bu yıl 5.si Karşıyaka ve Bornova Dojo'da gerçekleşti. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Çocuklara sakin olmayı, pratik bir şekilde kendini korumayı öğreten, pozitif bakışı geliştiren ve özgüveni kazanmaya yardımcı olan aikido derslerine bu kez veliler de katıldı. Daha çok denge bozma üzerine çalıştırılan tekniklerde çocukların velilere karşı mücadelesi keyifli anlar yaşattı...

Dersten görüntüler için tıklayınız.

Derste çekilen görüntülerden derlediğimiz video için tıklayınız.

 

Ay sonu hediyeleri (Ekim 2015)

28 Ekim 2015- Bornova ve Karşıyaka çocuk aikidosu öğrencilerimizden Ekim ayı boyunca devamsızlık yapmayan ve dojo kurallarına uyan Arda Cinal ve tuna Varol ay sonu hediyelerini aldılar. Kutluyoruz..

 

Bornova çocuk aikidosunda ekim ayı kuşak töreni..

23 Ekim 2015- Bornova çocuk aikidosunda düzenlenen kuşak töreninde Nisa Demirci turuncu-yeşil oldu ve turuncu kuşağını Yiğit Koyuncu'ya, Yiğit de sarı-turuncu kuşağını Ömer Ege Yalçın'a devretti. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Tomohiro Mori Şihan Semineri Gerçekleşti..

17-18 Ekim 2015 - İstanbul Sabancı Üniversitesi Spor Salonu'nda UAO'nun ev sahipliğinde ve Sayın Ali Uludağ Şihan, Sayın Lemi Bağdatlılar Şihan, Sayın Yalçın Yenice Şihan tarafından da desteklenen Tomohiro Mori Şihan Semineri gerçekleşti. Türkiye'nin dört bir yanından gelen aikidocuların buluştuğu seminere İzmir Aikido Okulu olarak biz de katıldık. Organizasyonda emeği geçen ve bizimle bu keyifli iki günü paylaşan herkese teşekkür ederiz.

Seminerde çekilen tüm fotoğraflar için tıklayınız.

 

Çocuk aikidosu derslerimiz devam ediyor...

09 Ekim 2015- Çocuk aikidosu derslerimiz devam ediyor... 

 

Bornova Çocuk Aikidosunda diploma töreni yapıldı...

7 Ekim 2015- Bornova Çocuk Aikidosunda yapılan sınavlarında başarılı olan Yiğit Canbolat;yeşil-mavi, Zeynep Sönmez, Mustafa sönmez ve Mert Gülşahin; beyaz- sarı kuşak diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

İlker Kiriş ile Bergama'daydık...

3 Ekim 2015 - UAO İzmir Aikido Okulu olarak 3.Dan İlker Kiris Senpaimizle Bergama'daki öğrencilerimizle keyifli bir ders yapti. Katılan herkese tesekkür ediyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Ekim 2015)

2 Ekim 2015- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

 

UAO 2015-03 DÖNEMİ DAN SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI!

UAO 2015-03 döenmi dan sınav sonuçları açıklandı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

4.DAN

Kağan SAYIN

1.DAN

Mehmet Kasım TURGUT

Ergün FADILOĞLU

Semih KÖKBİBER

Emrecan ASLAN

 

Ay sonu hediyeleri :)

30 Eylül 2015- Bornova Dojo çocuk aikidosu öğrencilerimizden Eylül ayı boyunca devamsızlık yapmayan ve dojo kurallarına uyan Mustafa ve Zeynep Sönmez kardeşler hediyelerini aldılar. Kutluyoruz.

 

Yiğit Canbolat yeşil-mavi kuşak oldu...

30 Eylül 2015- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Yiğit Canbolat yeşil-mavi kuşağını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Tuna Varol diplomasını aldı...

30 Eylül 2015- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Tuna Varol sarı-turuncu kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Nazım Efe Satrançta da Başarılı bir öğrencimiz :)

20 Eylül 2015- Hatay çocuk aikidosu öğrencilerimizden Nazım Efe Özkeskin Akvaryum Kafe Satranç Turnuvası 8 yaş satranç 1.si oldu. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Osman Diktepe diplomasını aldı...

17 Eylül 2015- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Osman Diktepe sarı-turuncu kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

UAO Edremit Dojo Jesti :)

4 Eylül 2015- Eylül ayı toplu çalışmasında misafir ettiğimiz UAO Edremit Dojo hoş bir jest ile hediyelerini sundular.  Dojo sorumlusu Semih Kökbiber'in hediyesini alan Umut Kösemen Senpaimiz teşekkürlerini sundu. Tekrar bekleriz...

 

Elif Senpaimiz 2.Dan diplomasını aldı...

4 Eylül 2015- Mayıs ayında yapılan dan sınavında 2.Dan olan Elif Tavkaya Öztop Senpaimiz 2.Dan belgesini Eylül ayı toplu çalışması sonrası Umut Kösemen Senpaimizin elinden aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Eylül 2015)

4 Eylül 2015- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... UAO Edremit Dojo'nun da katılımı ile renklenen dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz...

 

Şimal Karaduman 10.kyu diplomasını aldı..

4 Eylül 2015- Hatay çocuk aikidosu öğrencilerimizden Şimal Karaduman 10.kyu; beyaz-sarı kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Çocuklar Babalarına karşı savaştaydı :)

25 Ağustos 2015- Hatay çocuk aikidosu öğrencilerimize katılan babalarımız keyifli anlar yaşadılar. Kendilerine teşekkür ediyor çocuklarımızın kuşakları ilerledikçe tekrar bekliyoruz :)

 

Bornova'da kuşak ve diploma töreni..

21 Ağustos 2015- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Tuna Varol sarı-turuncu kuşak olurken, Emre Bahtiyar beyaz-sarı kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamının diliyoruz.

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2018©