Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

Ay sonu hediyeleri (Kasım 2015)

14 Aralık 2015 - Kasım ayı boyunca devamsızlık yapmayan ve dojo kurallarına uyan Bornova grubumuzdan Nisa Demirci ve Karşıyaka grubumuzdan Ozan Musalar hediyelerini aldılar... Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Aralık 2015)

4 Aralık 2015- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu yardımları Hakkari'ye ulaştı...

4 Aralık 2015- İzmir Aikido Okulu olarak öğretmen arkadaşımızın Ayşegül Kurt'un Hakkari - Yüksekova - Akalın Köyü'ne tayin haberini (haberi okumak için tıklayınız) alır almaz neler yapabileceğimizi düşünmeye başladık. Ayşegül Öğretmen'in ihtiyaç listesi dahilinde çocuk ve yetişkin aikido gruplarımızdan toplanan yardımları kargoladık.

İşte Hakkari Akalın İlkokulu'nun yardımlar üzerine teşekkür videosu... 

 

Bornova çocuk aikidosu Kasım ayı diploma töreni yapıldı...

15 Kasım 2015- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerinden Barkın Özdoğan, Nehir Aşut, Nisa Demirci, Ömer Ege Yalçın ve Yiğit Koyuncu diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Bornova Çocuk aikidosunda diploma töreni yapıldı...

13 Kasım 2015- Ekim ayında sınava girip başarılı olan Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Barkın Özdoğan, Nisa Demirci, Ömer Ege Yalçın, Yiğit Koyuncu diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Edremit ve Bergama Dojo Jesti...

7 Kasım 2015- Urla dojo'da yapılan ders sonrası Edremit ve Bergama Dojo sorumluları Urla'da kendilerini ağırlayan Aytekin Saygılı'ya hoş bir jestle teşekkür ettiler. 

 

Bu kez Urla Dojo'da buluştuk...

7 Kasım 2015- İzmir Aikido Okulu olarak bu kez Urla'daki dojomuzda keyifli bir derste buluştuk. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Kasım 2015)

6 Kasım 2015- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

 

5.Geleneksel Anne-Baba-Çocuk Aikidosu Dersimiz Bornova ve Karşıyaka Dojo'da yapıldı...

2-3 Kasım 2015- İzmir Aikido Okulu olarak geleneksel hale getirdiğimiz anne- baba ve çocuk aikidosunun bu yıl 5.si Karşıyaka ve Bornova Dojo'da gerçekleşti. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Çocuklara sakin olmayı, pratik bir şekilde kendini korumayı öğreten, pozitif bakışı geliştiren ve özgüveni kazanmaya yardımcı olan aikido derslerine bu kez veliler de katıldı. Daha çok denge bozma üzerine çalıştırılan tekniklerde çocukların velilere karşı mücadelesi keyifli anlar yaşattı...

Dersten görüntüler için tıklayınız.

Derste çekilen görüntülerden derlediğimiz video için tıklayınız.

 

Ay sonu hediyeleri (Ekim 2015)

28 Ekim 2015- Bornova ve Karşıyaka çocuk aikidosu öğrencilerimizden Ekim ayı boyunca devamsızlık yapmayan ve dojo kurallarına uyan Arda Cinal ve tuna Varol ay sonu hediyelerini aldılar. Kutluyoruz..

 

Bornova çocuk aikidosunda ekim ayı kuşak töreni..

23 Ekim 2015- Bornova çocuk aikidosunda düzenlenen kuşak töreninde Nisa Demirci turuncu-yeşil oldu ve turuncu kuşağını Yiğit Koyuncu'ya, Yiğit de sarı-turuncu kuşağını Ömer Ege Yalçın'a devretti. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Tomohiro Mori Şihan Semineri Gerçekleşti..

17-18 Ekim 2015 - İstanbul Sabancı Üniversitesi Spor Salonu'nda UAO'nun ev sahipliğinde ve Sayın Ali Uludağ Şihan, Sayın Lemi Bağdatlılar Şihan, Sayın Yalçın Yenice Şihan tarafından da desteklenen Tomohiro Mori Şihan Semineri gerçekleşti. Türkiye'nin dört bir yanından gelen aikidocuların buluştuğu seminere İzmir Aikido Okulu olarak biz de katıldık. Organizasyonda emeği geçen ve bizimle bu keyifli iki günü paylaşan herkese teşekkür ederiz.

Seminerde çekilen tüm fotoğraflar için tıklayınız.

 

Çocuk aikidosu derslerimiz devam ediyor...

09 Ekim 2015- Çocuk aikidosu derslerimiz devam ediyor... 

 

Bornova Çocuk Aikidosunda diploma töreni yapıldı...

7 Ekim 2015- Bornova Çocuk Aikidosunda yapılan sınavlarında başarılı olan Yiğit Canbolat;yeşil-mavi, Zeynep Sönmez, Mustafa sönmez ve Mert Gülşahin; beyaz- sarı kuşak diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

İlker Kiriş ile Bergama'daydık...

3 Ekim 2015 - UAO İzmir Aikido Okulu olarak 3.Dan İlker Kiris Senpaimizle Bergama'daki öğrencilerimizle keyifli bir ders yapti. Katılan herkese tesekkür ediyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Ekim 2015)

2 Ekim 2015- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik... Bu keyifli dersi bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz.

 

UAO 2015-03 DÖNEMİ DAN SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI!

UAO 2015-03 döenmi dan sınav sonuçları açıklandı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

4.DAN

Kağan SAYIN

1.DAN

Mehmet Kasım TURGUT

Ergün FADILOĞLU

Semih KÖKBİBER

Emrecan ASLAN

 

Ay sonu hediyeleri :)

30 Eylül 2015- Bornova Dojo çocuk aikidosu öğrencilerimizden Eylül ayı boyunca devamsızlık yapmayan ve dojo kurallarına uyan Mustafa ve Zeynep Sönmez kardeşler hediyelerini aldılar. Kutluyoruz.

 

Yiğit Canbolat yeşil-mavi kuşak oldu...

30 Eylül 2015- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Yiğit Canbolat yeşil-mavi kuşağını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Tuna Varol diplomasını aldı...

30 Eylül 2015- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Tuna Varol sarı-turuncu kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2018©