Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

Renk renk kuşaklarımız...

8 Temmuz 2015 - Bornova Dojo çocuk aikidosu derslerine devam eden öğrencilerimizden Emre Bahtiyar sarı-beyaz, Tolga Baykan sarı- turuncu, Arda Şimşek turuncu-yeşil kuşaklarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Temmuz 2015)

3 Temmuz 2015- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojoda gerçekleştirdik. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Urla'da Kamptaydı...

13-14 Haziran 2014- İzmir Aikido Okulu olarak Urla Altınköy Plajında buluşup deniz ve güneşin tadını çıkartıp, Titus'ta mangal, kamp ve kahvaltı ile devam eden harika bir haftasonu geçirdik. Gece yarısı oynadığımız paintball ve kahvaltı sonrası insan langırtı ile çok eğlendik.  Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

 

Atakan Çelik Senpaimiz Misafirimizdi...

5 Haziran 2015 - Manisa Dojo Sorumlusu Atakan Çelik Senpaimiz Bornova çocuk aikidosu dersinde misafirimizdi... Kendisine teşekkür ediyor yine bekliyoruz...

 

Nehir Aşut turuncu kuşak oldu...

5 Haziran 2015- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Nehir Aşut turuncu kuşağını Atakan Çelik Senpaisinden aldı... Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Haziran 2015)

5 Haziran 2015- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik...Bizimle bu dersi paylaşan herkese teşekkür ediyoruz...

 

2015-2 dönemi Dan Sınav Sonuçları Açıklandı...

2015 / 2 UAO Dan sınav sonuçları aşağıdaki gibidir. Tebrik eder başarılarının devamını dileriz...

3. DAN
Kerim AYDINLAR ist2001024 İstanbul
Özkan KÜÇÜKKÖPRÜLÜ ist2002032 İstanbul
Soner ŞİMŞEK ank2006025 Ankara
İlker Ahmet HARPUTLUOĞLU ank2002056 Muğla
2. DAN
Hande Pınarcık UZUN ank2008030 Ankara
Gürcan PAPATYA ısp2007008 Isparta
Elif Tavkaya ÖZTOP izm2006001 İzmir
1. DAN
Tülay DİEL ist2010078 İstanbul
Aksel Mert MAGİYA ist2012022 İstanbul
Ahmet Ege GÜRKAN mla2011034 Muğla
Margarita TRIYAPITSYNA ayd2011016 Aydın

Ferit HATEMİ izm2010001 İzmir
 

2.ÇOCUK AİKİDO ŞENLİĞİ'ndeydik...

30-31 Mayıs 2015- İzmir Aikido Okulu olarak Marmaris Havuzlu Bahçe'de gerçekleştirilen 2.Çocuk Aikido Şenliği'ne katıldık. Senseimiz Mustafa Aygün'ün verdiği ders ve sonrasında oynanan oyunlarla keyifli vakit geçirdik. Ertesi gün de Akyaka'dan bindiğimiz teknemizle doğa güzellikleri içinde bolca yüzdük. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Şenlikten fotoğraflar için tıklayınız.

 

Ege Asiltürk sarı kuşak diplomasını aldı...

11 Mayıs 2015- Hatay çocuk aikidosu öğrencilerimizden Ege Asiltürk sarı kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Senseimiz Mustafa Aygün Urla Dojomuzdaydı...

10 Mayıs 2015 - Senseimiz Mustafa Aygün Urla Dojomuzu ziyaret etti. İzmir, Aydın ve Balıkesir'den de katılımın olduğu dersin ardından 2015-02 dönemi dan sınavları yapıldı. Keyifli ders için başta Senseimiz Mustafa Aygün'e ve katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Dersten fotoğraflar için tıklayınız.

 

Geleneksel Pikniğimiz...

3 Mayıs 2015- Her yıl olduğu gibi bu yıl da baharda piknik yapmasak olmazdı :) Çiçekliköy Kirazlıbahçe'de düzenlediğimiz geleneksel pikniğimize katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Piknikten fotoğraflar için tıklayınız.

 

İZMİR AİKİDO OKULU olarak atılan kısa mesajlar hakkında!

İZMİR AİKİDO OKULU olarak herhangi bir konuda tanıtım,reklam,kampanya vesaire, hiç bir şekilde cep telefonlarına özel mesaj atılmamaktadır.. Bu şekilde bir uygulamamızın olmadığını belirtir, bilmediğimiz bir kaynaktan cep telefonlarına atılan kısa mesajların bizimle ilgisi olmadığını kamu oyuna duyururuz.

Eğer bilgi almak istiyorsanız iletişim bölümlerindeki irtibat numaraları aracılığı ile eğitmenlerimizle direk görüşebilirsiniz.

 


 

Mutlu Olalım Projesine Destek Verdik..

29 Nisan 2015- İzmir Aikido Okulu olarak Behçet Uz Çocuk Hastanesi'ndeki çocuklara moral vermek amaçlı ufak bir gösteri yaptık... Katılan tüm öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyoruz. Yüreğinize sağlık...

 

Karşıyaka çocuk aikidosu kuşak törenleri...

21 Nisan 2015- Karşıyaka çocuk aikidosu derslerine devam eden ve yapılan sınavda başarılı olan Can Acar, Egemen İşoğlu yeşil kuşak olurken, Ada Çetinkaya turuncu kuşak oldu. Tebrik ediyor başarılarının devaını diliyoruz.

 

Marmaris'te Senseimiz Mustafa Aygün'ün dersine katıldık...

18-19 Nisan 2015- Marmaris'te Nisan ayı Mustafa Aygün Senseimizin verdiği derslere İzmir Aikido Okulu'ndan Atakan ÇElik ve Aytekin Saygılı katıldılar. Keyifli geçen dersler için herkese teşekkür ederiz.

 

URLA DOJO AÇILDI...

11 Nisan 2015 - Yeni dojomuz URLA DOJO'da açılış dersinde buluştuk... İzmir Aikido Okulu olarak United Aikido Organizasyonuna bağlı kalarak,yerel değerlerimizi yitirmeden evrensel düzeyde Aikido yapmaya devam ediyoruz... Keyifli ders için katılan herkese teşekkür ederiz.

 

Hatay çocuk aikidosu büyüyor...

6 Nisan 2015- Hatay çocuk aikidosu yeni katılımları ile büyümeye devam ediyor...

 

John ve Ege sarı kuşak oldular...

6 Nisan 2015- Hatay çocuk aikidosu öğrencilerimizden John Gündoğan Cengiz ve Ege Asiltürk yapılan sınavda başarı oldular ve sarı kuşaklarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Nisan 2015)

3 Nisan 2015- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik...Bizimle bu dersi paylaşan herkese teşekkür ediyoruz...

 

Bornova Dojoda diploma töreni...

3 Nisan 2015 - Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Utku Arslan yeşil, İzmir ve İclal İbiş kardeşler ise turuncu kuşak diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2019©