Bornova Dojo, İzmir Aikido, United Aikido Organisation, UAO
facebook izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,
twitter izmir aikido, Bornova Dojo, İzmir Aikido,

2.ÇOCUK AİKİDO ŞENLİĞİ'ndeydik...

30-31 Mayıs 2015- İzmir Aikido Okulu olarak Marmaris Havuzlu Bahçe'de gerçekleştirilen 2.Çocuk Aikido Şenliği'ne katıldık. Senseimiz Mustafa Aygün'ün verdiği ders ve sonrasında oynanan oyunlarla keyifli vakit geçirdik. Ertesi gün de Akyaka'dan bindiğimiz teknemizle doğa güzellikleri içinde bolca yüzdük. Katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Şenlikten fotoğraflar için tıklayınız.

 

Ege Asiltürk sarı kuşak diplomasını aldı...

11 Mayıs 2015- Hatay çocuk aikidosu öğrencilerimizden Ege Asiltürk sarı kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Senseimiz Mustafa Aygün Urla Dojomuzdaydı...

10 Mayıs 2015 - Senseimiz Mustafa Aygün Urla Dojomuzu ziyaret etti. İzmir, Aydın ve Balıkesir'den de katılımın olduğu dersin ardından 2015-02 dönemi dan sınavları yapıldı. Keyifli ders için başta Senseimiz Mustafa Aygün'e ve katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Dersten fotoğraflar için tıklayınız.

 

Geleneksel Pikniğimiz...

3 Mayıs 2015- Her yıl olduğu gibi bu yıl da baharda piknik yapmasak olmazdı :) Çiçekliköy Kirazlıbahçe'de düzenlediğimiz geleneksel pikniğimize katılan herkese teşekkür ediyoruz.

Piknikten fotoğraflar için tıklayınız.

 

İZMİR AİKİDO OKULU olarak atılan kısa mesajlar hakkında!

İZMİR AİKİDO OKULU olarak herhangi bir konuda tanıtım,reklam,kampanya vesaire, hiç bir şekilde cep telefonlarına özel mesaj atılmamaktadır.. Bu şekilde bir uygulamamızın olmadığını belirtir, bilmediğimiz bir kaynaktan cep telefonlarına atılan kısa mesajların bizimle ilgisi olmadığını kamu oyuna duyururuz.

Eğer bilgi almak istiyorsanız iletişim bölümlerindeki irtibat numaraları aracılığı ile eğitmenlerimizle direk görüşebilirsiniz.

 


 

Mutlu Olalım Projesine Destek Verdik..

29 Nisan 2015- İzmir Aikido Okulu olarak Behçet Uz Çocuk Hastanesi'ndeki çocuklara moral vermek amaçlı ufak bir gösteri yaptık... Katılan tüm öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyoruz. Yüreğinize sağlık...

 

Karşıyaka çocuk aikidosu kuşak törenleri...

21 Nisan 2015- Karşıyaka çocuk aikidosu derslerine devam eden ve yapılan sınavda başarılı olan Can Acar, Egemen İşoğlu yeşil kuşak olurken, Ada Çetinkaya turuncu kuşak oldu. Tebrik ediyor başarılarının devaını diliyoruz.

 

Marmaris'te Senseimiz Mustafa Aygün'ün dersine katıldık...

18-19 Nisan 2015- Marmaris'te Nisan ayı Mustafa Aygün Senseimizin verdiği derslere İzmir Aikido Okulu'ndan Atakan ÇElik ve Aytekin Saygılı katıldılar. Keyifli geçen dersler için herkese teşekkür ederiz.

 

URLA DOJO AÇILDI...

11 Nisan 2015 - Yeni dojomuz URLA DOJO'da açılış dersinde buluştuk... İzmir Aikido Okulu olarak United Aikido Organizasyonuna bağlı kalarak,yerel değerlerimizi yitirmeden evrensel düzeyde Aikido yapmaya devam ediyoruz... Keyifli ders için katılan herkese teşekkür ederiz.

 

Hatay çocuk aikidosu büyüyor...

6 Nisan 2015- Hatay çocuk aikidosu yeni katılımları ile büyümeye devam ediyor...

 

John ve Ege sarı kuşak oldular...

6 Nisan 2015- Hatay çocuk aikidosu öğrencilerimizden John Gündoğan Cengiz ve Ege Asiltürk yapılan sınavda başarı oldular ve sarı kuşaklarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

İzmir Aikido Okulu Dojolar Arası Toplu Ders yapıldı (Nisan 2015)

3 Nisan 2015- Her ayın ilk cuması geleneksel hale getirdiğimiz UAO İzmir Aikido Okulu toplu çalışmamızı Bornova Dojo'da gerçekleştirdik...Bizimle bu dersi paylaşan herkese teşekkür ediyoruz...

 

Bornova Dojoda diploma töreni...

3 Nisan 2015 - Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Utku Arslan yeşil, İzmir ve İclal İbiş kardeşler ise turuncu kuşak diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

 

Akın ve Tuna sarı kuşak diplomalarını aldılar...

2 Nisan 2015- Karşıyaka çocuk aikidosu öğrencilerimizden Mehmet Tuna Polat ve Mete Akın Akdoğan sarı kuşak diplomalarını düzenlenen törenle aldılar. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Nisa Demirci turuncu kuşak oldu...

1 Nisan 2015- Bornova çocuk aikidosu öğrencilerimizden Nisa Demirci turuncu kuşak sınavını başarı ile geçerek kuşağını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Mercan Reis Çolak turuncu kuşak diplomasını aldı...

31 Mart 2015- Hatay çocuk aikidosu öğrencilerimizden Mercan Reis Çolak turuncu kuşak diplomasını düzenlenen törenle aldı. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

URLA'DA ÇOCUK VE YETİŞKİN AİKİDOSU DERSLERİMİZ BAŞLIYOR..

URLA'da Çocuk ve Yetişkin Aikidosu derslerimiz başlıyor.

Çocuk Aikidosu:
Salı - Perşembe 19:00 - 20:00
Yetişkin Aikidosu:
Salı- Perşembe 20:00 - 21:00

Adresimiz: Sport Fit Spor Salonu
Hacı İsa Mahallesi 75. Yıl Cumhuriyet Sokak No:5 Eski Pehlivanoğlu, Denizbank, İngbank Yanı URLA- İZMİR

Detaylı bilgi için: 0 541 404 02 77 (Aytekin Saygılı)

 

Bornova Dojo'da diploma töreni...

26 Mart 2015 - Bornova Çocuk aikidosu öğrencilerimizden girdikleri sınavı başarıyla geçen Tolga Baykan, Tuna Varol ve Yiğit Koyuncu sarı kuşak diplomalarını düzenlenen törenle aldılar...Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

 

Bornova çocuk aikidosu büyüyor...

26 Mart 2015- Bornova çocuk aikidosu grubumuz gün geçtikçe sayısı artan aktif bir grup olarak derslere devam ediyor. Hem teknik seviye olarak hem de disiplin olarak Senpailerini mutlu eden öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

 

UAO RESİM YARIŞMASI SONUÇLANDI....

Değerli jurilerimizin oylamasi sonucu UAO Resim Yarışması sonucları aşağıdaki gibidir:
1.Zeynep Kaya- UAO Datça Dojo
2.Yiğit Canbolat- UAO İzmir Bornova Dojo
3. Brin Emir Kılıç- UAO Datça Dojo

Mansiyon ödülü kazananlar:
Arda Ulusoy - UAO İzmir Bergama Dojo
Bora Üzer - UAO Datça Dojo
Nehir Aşut- UAO İzmir Bornova
Baran Berk- UAO İzmir Bornova Dojo
Sefer Emir Ece- UAO İzmir Bornova Dojo
Nil Manyas- UAO Ankara Kolej-in Dojo
Maria Vassileva Todorov -UAO İstanbul Erenköy Dojo

Tebrik ediyor başarilarinin devamini diliyoruz

Katılan resimleri görmek için tıklayınız.

Dojolarda düzenlenen ÖDÜL TÖRENİ fotoğrafları için tıklayınız...

 
 
İZMİR UAO - Tüm Hakları Saklıdır 2018©